Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(08-23-2015, 11:00 PM)NOT FOUND نوشته است: [ -> ]دوستت عزیز به کلمات لطفا دقت کن 

من گفتم پیدا کردم نه گفتم خودم ساختمش که 

موفق باشی

من که چیزی نگفتم منم گفتمفقط دیدم به ساختن یا نساختن شما هم که کاری ندارم
آقا جر نکنید
(08-23-2015, 10:53 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]
(08-23-2015, 10:52 PM)last assassin نوشته است: [ -> ]ببینید دوستان!
یه نکته ای رو در نظر داشته باشید:
راکستار راز رو برای کسایی که رمز و ترینر نمی زنن هم گذاشته 
پس باید یه جوری باشه که بدون رمز هم بشه بهش رسید(حالا شاید سخت ولی بالاخره می شه)
الان جون من! بدون رمز من چجوری برم اونجا!؟

درود، فک نکنم بشه چون سربازاش سایه ادمو از دو کیلومتری میزنن  :D

(08-23-2015, 10:52 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]بچه ها یک خبر بد دیگه منو بره بالا ازم یه چیزی مثل خورشید میخواد چه کم قبلا میبردا ولی الان نه

چی؟ ازم یه چیزی مثل خورشید میخواد؟ یعنی چی؟
یعنی یه چیز مثل خورشید رو باید بدم بهش
دوستان اون فایل پی دی افی که دوستمون گذاشتن رو بخونید چیزای جالبی نوشته.
ممنون بابت فایل پی دی اف!
توی جمع بندی هایی که خدمتتون عرض کردم اینا بود که همین جا هم کاراش رو انجام دادیم!
در هر صورت حتما بخونید
Eeeeeee سفینه  که پیدا کردم زده اه حیف شد ولی نزده بود بالا می بره فقط بار اولشا بقیه بار ها چیز خورشیدی میخاد
دوستان مگه من بهتون نگفته بودم وقتی مایکل رو تو مرحله ای فضایی ها میگیرن توهم نبود؟!

حتی دوستمون هم دید فضایی مایکل رو دارن میگیرن پس نتیجه میگیریم مایکل حتما یه چیزی هست که فضایی ها اینقدر دنبالشن
درود دوستان 

اول ممنون از دوستانی که از که از فایل pdf تشکر کرند 

دوم یه رازی که تحقیق کردم براتون نوشتم امید وارم واستون جالب باشه ولی بخونید ضرر نمی کنید 

[تصویر:  7wt7_download_thumb.jpg]
[تصویر:  e8y7_300px-wow_signal.jpg]
.
.
.
.
.
.
.
سیگنال وآو یک سیگنال موج کوتاه می‌باشد که توسط دکتر جری آر همن در ۱۵ آگوست ۱۹۷۷، زمانی که در حال کار بر روی پروژهٔ جستجوی هوش فرازمینی (SETI) در تلسکوپ رادیویی گوش بزرگدر دانشگاه ایالتی اوهایو بود، کشف گردید. این سیگنال ۷۲ ثانیهٔ ادامه داشت -طول کامل دریافت سیگنال - اما دیگر تکرار نشد. این سیگنال توانست توجه زیادی را در رسانه‌ها بر روی خود جلب کند. این سیگنال فقط یک بار دیده شد و هنوز برای دومین بار گزارش نشده است.
[font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Kufi Arabic', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif]دکتر همن در حالی که از این ترتیب موجود در سیگنال‌ها متعجب شده بود بر روی فایل پرینت شدهٔ کامپیوتری، دور سیگنال‌ها را خط کشیده و در کنار آن تعجب خود را با نوشتن واژهٔ «وآو» نشان داد. این توضیح کوتاه از این پس به عنوان نام این سیگنال انتخاب شد.[/font]
[font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Kufi Arabic', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif][font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Kufi Arabic', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif]اهمن پس از این رخداد گفت: "... شگفت‌انگیزترین چیزی بود که تاکنون دیده بودم ... اول فکر کردم که این سیگنال مربوط به منابع زمینی است که از یک جسم سرگردان فضایی بازتاب شده است؛ اما زمانی که مطالعاتم را افزایش دادم، امکان وقوع چنین اتفاقی رد شد".

این سیگنال به صورت یک کد الفبایی 6EQUJ5 دایره ای نشان داده شد. این کد، شدت تغییرات این سیگنال را نشان می دهد. بسامد این کد برابر با هزار و ۴۲۰ مگاهرتز با دو ارزش متفاوت ۱۴۲۰٫۳۵۶ مگاهرتز و ۱۴۲۰٫۴۵۵۶ مگاهرتز به دست آمد. بسامد هزار و ۴۲۰ برای محققان “ستی” بسیار حائز اهمیت بود چراکه بسامد هیدروژن به عنوان فراوان ترین عنصر در جهان در حدود هزار و ۴۲۰ مگاهرتز است. بنابراین، ممکن است فرازمینی ها از این بسامد برای ارسال یک سیگنال قوی استفاده کرده باشند. دانشمندان منبع سیگنال را صورت فلکی قوس می دانستند اما وقتی با دقت به آنجا نگاه کردند، چیزی در آن جا پیدا نکردند، نه ستاره ای، نه سیاره ای و مطمئنا نه منبعی. جالب اینجاست که فقط یکی از دو گیرنده ی تلسکوپ، این سیگنال را دریافت کردند. وقتی گیرنده ی دیگر سه دقیقه ی بعد همان قسمت از آسمان را پوشش داد، چیزی دریافت نکرد. از این مسئله می توان نتیجه گرفت که یا دستگاه اشتباه کرده است و چیزی که وجود نداشته را دریافت کرده است که احتمالش بسیار کم است و یا این که منبع سیگنال از بین رفته و یا این که تغییر مکان داده است. دانشمندان به مدت یک ماه، ۲۴ ساعته آن قسمت از آسمان را زیر نظر گرفتند تا شاید باز هم همچین سیگنالی دریافت کنند. اما در طول این سی روز هیچ چیز جالبی دریافت نکردند. با این حال به امید دریافت دوباره ی سیگنال، تلسکوپ رادیویی Big Ear به جستجویش ادامه داد.[/font]
[/font]

[font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Kufi Arabic', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif][font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Kufi Arabic', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif][font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Kufi Arabic', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif]ستجو برای هوشهای فرا زمینی یا SETI بی ثمر و بی نتیجه بوده اند، اما دریافت تنها همان یک Wow! Signal کافی بود که امید دانشمندان در ادامه تلاشها برای یافتن هوش فرازمینی تا به امروز نیز ادامه داشته باشد.

منبع این سیگنال، جایی فراتر از مدار ماه بود و بر خلاف اجرام آسمانی که سیگنال هایی نسبتاً پهن ارسال می کنند؛ فوق العاده باریک بود. نزدیکترین ستاره به محل مشاهده سیگنال، ۲۲۰ سال نوری از ما فاصله دارد. اگر از چنین فاصله ای قرار باشد با بزرگترین رادیوتلسکوپ جهان یعنی آرسیبو سیگنالی مشابه را ارسال کنیم تا با مشخصات مربوطه دریافت شود، به فرستنده فوق پرقدرت ۲/۲ گیگاواتی نیاز است. احتمال دیگری که برای توضیح این پدیده پیشنهاد می شود، همگرایی گرانشی پرتوهای رادیویی از یک منبع ضعیف، در حین عبور از کنار یک ستاره است. بیش از ۱۰۰ رصد پیاپی، پس از مشاهده سیگنال، دریافتن نمونه مشابه آن در همان منطقه ناموفق بوده اند. البته این شگفت‌انگیز نیست چراکه رادیوتلسکوپ گوش بزرگ، در یک آن، فقط یک میلیونیم آسمان را پوشش می دهد و اگر فرض کنیم آنتنی که سیگنال را فرستاده نیز در یک آن یک میلیونیم آسمان را پوشش می داده، آنگاه احتمال هم خط شدن دو رادیوتلسکوپ ۱ در تریلیون خواهد شد! با این حساب ممکن است هزاران سیگنال متناوب و مشابه روزانه به زمین برسند.[/font]
[/font]
[/font]

[font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Kufi Arabic', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif][font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Kufi Arabic', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif][font=Tahoma, 'Iranian Sans', 'DejaVu Sans', 'Noto Kufi Arabic', 'Droid Arabic Kufi', sans-serif]ممنون از دوستانی که این مقاله رو خوندن :heart: :heart: :heart: :heart: [/font][/font][/font]
یکی بیاد این مختصات اسانسور منفی تو منطقه نظامی رو به من نشون بده لطفا نمیدونم کجاست!
درود دوستان، پیشنهاد میکنم با ماد noclip وارد آسانسوری که طبقه 1- رو نشون میداد وارد بشین و ببینین به کجا میره.
اسپم: دیشب خواب دیدم جلوی آسانسورم و یکی به من میگفت برو به طبقه 1- :D  فک کنم زیادی جی تی ای ذهنمو مشغول کرده!