Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بچه یه فکر با director mode  تبدیل به اهو بشید ببینید راهتون می دن یا نه
(08-24-2015, 09:37 AM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]بچه یه فکر با director mode  تبدیل به اهو بشید ببینید راهتون می دن یا نه

دایرکتر مود نمیخواد که
با نگاتیو ترینر به هر موجودی که بخوایم میه تبدیل شد از جمله موش !
خب اون که فقط اسکین تغییر می کنه ولی director  ماله خود بازیه
(08-24-2015, 09:45 AM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]خب اون که فقط اسکین تغییر می کنه ولی director  ماله خود بازیه

خوب.... که چی ؟
اقا ولش همون نگاتیو میریم شما سروری  بشتر میدونی
(08-24-2015, 09:45 AM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]خب اون که فقط اسکین تغییر می کنه ولی director  ماله خود بازیه

چرا آهو؟ تبدیل به سرباز بشید آخرین بار که یادمه یه بار امتحان کردم و رفتم داخل منطقه نظامی باهام کاری نداشتن.
(08-24-2015, 09:52 AM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]

چرا آهو؟ تبدیل به سرباز بشید آخرین بار که یادمه یه بار امتحان کردم و رفتم داخل منطقه نظامی باهام کاری نداشتن.
سرباز شدم من رو کشتن
بچه با DIRCTOR MODE  برین بگردین سرباز انتخاب کنید بعد از تو تنظیمات دیرکتور یه چیزی هست اخرش AREA داره اون رو خاموش کنید حله بعد برین بگردین
(08-24-2015, 11:30 AM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]بچه با DIRCTOR MODE  برین بگردین سرباز انتخاب کنید بعد از تو تنظیمات دیرکتور یه چیزی هست اخرش AREA داره اون رو خاموش کنید حله بعد برین بگردین
با director همه چیز خاموش میشه یعنی اگه بخواد چیزی بشه نمیشه پس با این قابلیت نمیشه راز رو فهمید
(08-24-2015, 12:12 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]
(08-24-2015, 11:30 AM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]بچه با DIRCTOR MODE  برین بگردین سرباز انتخاب کنید بعد از تو تنظیمات دیرکتور یه چیزی هست اخرش AREA داره اون رو خاموش کنید حله بعد برین بگردین
با director همه چیز خاموش میشه یعنی اگه بخواد چیزی بشه نمیشه پس با این قابلیت نمیشه راز رو فهمید

eeeee نمی دونستم