Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(08-31-2015, 11:04 PM)The J0ker نوشته است: [ -> ]بچه ها یه راز جدید:
توی خونه مایکل، وقتی که از ساختمان یا آپارتمان میاید بیرون به طرف چپ برید، بعدش این نقطه ای که فلش زدم برید.
[تصویر:  oe28_ذدذد.jpg]
حالا جالب اینجاست که وقتی که رفتید به دیوار که شلیک کنید، جای شلیک نمیمونه میره توو، ولی مایکل یا دیگه شخصیت ها نمیره. حتی اگه Sticky Bomb هم پرتاب کنید یا بندازید میره اونور دیوار، و بعدش که منفجر کنید هیچی نمیشه. اینم عکس از شلیک یه نفر به این دیوار
[تصویر:  qfsu_صیسب.jpg]

به نظرت اين باگه يا راز؟ S0 (19)
معلومه که باگه 
خیلی این مدلی من دیدم مثلا پلیسه به مردم الکی شلیک میکرد
باگه فک کنم اگه تو خونه مایکل بود تا الان حل شده بود
سلام بر دوستان 
خب من بعد از چند روز برگشتم 
اول اینکه من اون ufo سیاهه بالا ی منطقه ی نظامی رو دوباره چک کردم در ساعت 3 ولی هیچی اما باید بگم با فراکلین رفتم. یه چیز دیگه وقتی اومدم پایین که اون نور سبز رو ببینم رفته  بود،
قبلا با مایکل هم این کار رو کردم اما فک کنم وقتی اول سفینه رو میبینی دیگه اون نوره میره. 
:-/
اقا ما 12 نفر برای جستجو نیاز داریم که بازیش صد باشه اعلام کنه تا چهار نفره قرعه کشی انجام شه برای لوس سانتوس بیابون و کوه ها منطقه نظامی و دریا هر کی می خواست باشه تتو یادداشت بگه
(09-02-2015, 05:31 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]اقا ما 12 نفر برای جستجو نیاز داریم که بازیش صد باشه اعلام کنه تا چهار نفره قرعه کشی انجام شه برای لوس سانتوس بیابون و کوه ها منطقه نظامی و دریا هر کی می خواست باشه تتو یادداشت بگه
سلام من تازه  عضو شدم و یه راز جدید کشف کردم
من تمام صفحات رو خوندم که شما در یه صفحه نوشته بود آسانسور منطقه نظامی ۱- است منم امروز یه مرحله رو رفتم که باید با لباس غواصی داخل یه منطقه میشدیم و یه چیزی رو میدزدیدیم در حین مرحله یه عالمه قفس میمون(اشاره به مرحله یوگا)و سه چهار تا آسانسور که طبقه ی ۱- بود فک کنم جت پک اونجا باشه یا یه ربطی به منطقه ی نظامی داشته باشه فردا عکس منطقه رو میزارم
(09-02-2015, 05:31 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]اقا ما 12 نفر برای جستجو نیاز داریم که بازیش صد باشه اعلام کنه تا چهار نفره قرعه کشی انجام شه برای لوس سانتوس بیابون و کوه ها منطقه نظامی و دریا هر کی می خواست باشه تتو یادداشت بگه

سلام 
من با این کار کاملا موافقم اما باید یکم بهش نظم بدیم مظورم اینکه مکان هایی که قرار هست بگردیم رو نقشه مشخص کنیم و ...........
اما اول باید افرادی که با این کار موافق هستند رو پیدا کنیم.
(09-02-2015, 07:52 PM)cg.art نوشته است: [ -> ]

سلام 
من با این کار کاملا موافقم اما باید یکم بهش نظم بدیم مظورم اینکه مکان هایی که قرار هست بگردیم رو نقشه مشخص کنیم و ...........
اما اول باید افرادی که با این کار موافق هستند رو پیدا کنیم.
من موافقمممممممممممم
گفتم هرکی موافقه تو پرو فایلم یادداشت بزاره اینجا شلوغ نشنشه

افراد موافق تا الان 
J0ker
Aaron
Cg.art
Mohammad 1380n
Badboy4ever
Poorya_kh
ارسال اپدیت میشه

پست اپدیت شد
درود دوستان