Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان میگم این آقایی که میگفت عموش تو راک استار کار میکنه کجا رفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :huh: کمک کنید چجوری اینجا عکس بذارم؟؟؟؟؟؟
علکی میگفت درضمن وایستا تو یاددلشتات بهت میگم
(09-07-2015, 09:36 AM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]علکی میگفت درضمن وایستا تو یاددلشتات بهت میگم

دوست عزیز لطف کن بگو چجوری عکس بذارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهت تو یادداشتا گفتم دیگه یکی از مدیر تا زحمت بکشه پست های اضافی رو پاک کنه
دوستان این استخون رو پیدا کردم فکر کنم واقعا زیر آب یه خبرهاییه [تصویر:  GTA5_2015-09-07_10-14-24-370.jpg][تصویر:  GTA5_2015-09-07_10-14-35-208.jpg]
(09-06-2015, 11:03 PM)AA-Revenger نوشته است: [ -> ]
(09-06-2015, 10:48 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]
(09-06-2015, 10:32 PM)mohsen.mcn نوشته است: [ -> ]سلام 86 صفحه خوندیم هیچی به هیچی آقایون میگم نکنه سر کار باشیم فقط راز بزرگ همون دیدن یوفوها باشه

درود، ممطمعنا این راز به اینجور چیزای پیش پا افتاده مثل یوفو یا پا گنده یا هرچی مثل اینا ختم نمیشه، در غیر این صورت اسمشو نمیزاشتن راز بزرگ، چون اینا رو هرکسی میتونه ببینه. این راز فراتر از این چیزاس!

اقایون گرامی، دوستان بزرگوار، گیمرای حرفه ای، استاید ایستر اگ هرچی که هستید
اسم راز بزرگ رو خودتون روی این سری ایستراگ گذاشتید و این قدر جو دادید باورتون شده.
برادرای من خودتونو گول نزنید. حرفه ای ترین های ما نوب ترین های دنیا محسوب میشن. اونا نتونستن چیزی پیدا کنن.
مثلا توقع دارید الان از این بازی یک راز بزرگ کیهان یا زمین دربیاد؟
وقت خودتونو تلف نکنید چون اگر هم چیزی باشه این قدر بد و گنگ طراحی شده که نمیشه پیداش کرد.

درسته اسم این راز رو خودمون روش گذاشتیم، من متوجه نمیشم شما که با این ایستر اگ مخالفی چرا میای توی این تاپیک؟ این افراد از روی عشق و علاقه دارن برای حل این راز تلاش میکنن ولی شما میای با چند کلمه نسبت به این کار بی میلشون میکنی :-/
[font=tahoma][font=ICTraffic][font=tahoma]افراد موافق تا الان [/font]
[font=tahoma]J0ker[/font]
[font=tahoma]Aaron[/font]
[font=tahoma]Cg.art[/font]
[font=tahoma]Mohammad 1380n[/font]
[font=tahoma]Poorya_kh[/font]
be the stroy
Only_pc[/font]

mohsen.mcn
ali.k13[/font]

[font=tahoma]قرعه کشی تا لحظاتی دیگر[/font]

منطقه نظامی

َAAronn7

j0ker

be the story

دریا ها

only -pc

cg.art

mohsen.mcn

سندی شورز(همون بیابان و کوه ها)
poorya-kh

ali.k13

mohammad1380n

قرعه کشی تمام شد
(09-07-2015, 10:55 AM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]
(09-06-2015, 10:32 PM)mohsen.mcn نوشته است: [ -> ]سلام 86 صفحه خوندیم هیچی به هیچی آقایون میگم نکنه سر کار باشیم فقط راز بزرگ همون دیدن یوفوها باشه

درود، ممطمعنا این راز به اینجور چیزای پیش پا افتاده مثل یوفو یا پا گنده یا هرچی مثل اینا ختم نمیشه، در غیر این صورت اسمشو نمیزاشتن راز بزرگ، چون اینا رو هرکسی میتونه ببینه. این راز فراتر از این چیزاس!

اسم راز بزرگ رو خودتون روی این سری ایستراگ گذاشتید و این قدر جو دادید باورتون شده.
برادرای من خودتونو گول نزنید. حرفه ای ترین های ما نوب ترین های دنیا محسوب میشن. اونا نتونستن چیزی پیدا کنن.
وقت خودتونو تلف نکنید چون اگر هم چیزی باشه این قدر بد و گنگ طراحی شده که نمیشه پیداش کرد.

درسته اسم این راز رو خودمون روش گذاشتیم، من متوجه نمیشم شما که با این ایستر اگ مخالفی چرا میای توی این تاپیک؟ این افراد از روی عشق و علاقه دارن برای حل این راز تلاش میکنن ولی شما میای با چند کلمه نسبت به این کار بی میلشون میکنی :-/

عزیز وقتی تحقیق نکردی صحبتی نکن. حداقل سی صفحه این تاپیک مال منه. بردید صفحات قبلی رو مشاهده کنید می فهمید فعالترین کاربر توی این تاپیک من بودم. وقتی که حساب کردم من حدود هشت هزار کلمه تا به الان توی این تاپیک مطلب گذاشتم. برید صفحات قبلی مطالعه کنید متوجه می شید.
(09-07-2015, 01:00 PM)AA-Revenger نوشته است: [ -> ]
(09-07-2015, 10:55 AM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]

عزیز وقتی تحقیق نکردی صحبتی نکن. حداقل سی صفحه این تاپیک مال منه. بردید صفحات قبلی رو مشاهده کنید می فهمید فعالترین کاربر توی این تاپیک من بودم. وقتی که حساب کردم من حدود هشت هزار کلمه تا به الان توی این تاپیک مطلب گذاشتم. برید صفحات قبلی مطالعه کنید متوجه می شید.
حالا که چی خیلی خفنی.
جمعش کن بابا چند روزه گیر دادی به کار های این تاپیک تو اولین نفر نیستی و اخرین هم نخواهی بود که تو کار های اینجا دخالت میکنه و کارهای اینجا رو به تمسخر میگیره.
اگه حرفی در مورد راز مخفی داری بزن وگرنه هرررری.
کسی وقت شنیدن این شر و ور های تورو نداره
سلام 
اقا سه نفر برای دریا کمه 
دریا به این بزرگی سه نفر بعد منطقه نظامی هم سه نفر !!!!
[تصویر:  map.jpg]