Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
به دلیل خداحافظی کاربر BE THE STORY

نیاز به جایگزین است

هرکی هست تو پروفایلم بگه که جای این کاربر قرار بگیره

https://forum.gamefa.com/User-Be-the-story
(09-07-2015, 02:12 PM)mak19 نوشته است: [ -> ]ببخشید یکی از دوستان چند صفحه پیش درباره یک مرحله ای حرف می زد که به پایگاه fib از طریق دریا نفوذ می کردیم بنظر من محل  این مرحله رو خوب بگردیم چون پایگاهش مثل جایی بود که روی چیزی آزمایش می کردند

درود، من با مادی که دره مکان هایی که قبلن توی معموریتا واردشون میشدیم رو باز میکنه وارد همه اون ساختمونا از جمله همین ساختمونی ک شما میگی شدم، توی اونجا هیچ چیز عجیبی نبود فقط چندتا میمون توی قفس بودن :D  همین.
(09-07-2015, 01:57 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]
(09-07-2015, 01:00 PM)AA-Revenger نوشته است: [ -> ]
(09-07-2015, 10:55 AM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]
(09-06-2015, 11:03 PM)AA-Revenger نوشته است: [ -> ]
(09-06-2015, 10:48 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]درود، ممطمعنا این راز به اینجور چیزای پیش پا افتاده مثل یوفو یا پا گنده یا هرچی مثل اینا ختم نمیشه، در غیر این صورت اسمشو نمیزاشتن راز بزرگ، چون اینا رو هرکسی میتونه ببینه. این راز فراتر از این چیزاس!

اقایون گرامی، دوستان بزرگوار، گیمرای حرفه ای، استاید ایستر اگ هرچی که هستید
اسم راز بزرگ رو خودتون روی این سری ایستراگ گذاشتید و این قدر جو دادید باورتون شده.
برادرای من خودتونو گول نزنید. حرفه ای ترین های ما نوب ترین های دنیا محسوب میشن. اونا نتونستن چیزی پیدا کنن.
مثلا توقع دارید الان از این بازی یک راز بزرگ کیهان یا زمین دربیاد؟
وقت خودتونو تلف نکنید چون اگر هم چیزی باشه این قدر بد و گنگ طراحی شده که نمیشه پیداش کرد.

درسته اسم این راز رو خودمون روش گذاشتیم، من متوجه نمیشم شما که با این ایستر اگ مخالفی چرا میای توی این تاپیک؟ این افراد از روی عشق و علاقه دارن برای حل این راز تلاش میکنن ولی شما میای با چند کلمه نسبت به این کار بی میلشون میکنی :-/

عزیز وقتی تحقیق نکردی صحبتی نکن. حداقل سی صفحه این تاپیک مال منه. بردید صفحات قبلی رو مشاهده کنید می فهمید فعالترین کاربر توی این تاپیک من بودم. وقتی که حساب کردم من حدود هشت هزار کلمه تا به الان توی این تاپیک مطلب گذاشتم. برید صفحات قبلی مطالعه کنید متوجه می شید.

باشه رفیق من تحقیق نکردم :)  تبریک میگم سی صفحه مال شماس ولی این چیزا ب من ربطی نداره، مشکل من با شما و امثال شماس ک نمیدونم چرا وقتی خودتون ب چیزی توی این راز نرسیدین میخواین جلوی بقیه رو هم بگیرین! در کل سعی نکنین با این کارا خودتونو نشون بدین و بگین این رازا چرت و پرته! چون هیچ شرکتی مثله راکستار با بودجه 800 میلیارد تومن برای این بازی!  من و شما رو بزاره سرکار!

از مدیر تاپیک معذرت میخوام بابت اسپم.
خوب عزیز من یک مثال برای شما میزنم شیاید متوجه شید.
من الان یک چیستان به شما میگم. چی الان توی جیب منه؟
می تونید جواب بدید؟ نه!
ماجرای راکستار هم همینه. تمام ایستراگ هایی که در بازی هستن دقیقا ریشه علمی دارن. بر فرض مثال اون یوفو توی اب در اصل یک کنایه به حادثه رازول هست. یوفو بالا منطقه نظامی مربوط یه شایعات منطقه 51 ایالت نوادا هست که میگن دولت آمریکا با فضایی ها در اونجا ارتباط داره. یوفو بالای منطقه کویری که نزدیک خونه ترور هست یک کنایه به بازمانده قوم مایا هست که در اخرین لحطات در بیابان ها علائم خودشون رو به جا گذاشتند. اون هیولا شایعه شده مربوط به دایناسور بازمانده که اسمش چمپ هست. در کل راکستار به قول شما نه بیکاره و نه پولش زیادی کرده که ایستراگ ها رو طراحی کرده. ولی طراحی به قدری بد انجام شده که تمامی سرنخ های ما به بن بست بر میخوره. 
در ضمن برای بخش دریا به خوتون زحمت ندید چون یک نوزاد هیولا در اب پیدا شده. بخش جنوب نقشه پایین اون کارخانه نفتی صد متر پایین تر اگر با زیر دریایی در شب حرکت کنید صدای گریه یک موجود بزرگ رو می شنوید و هر چه بیشتر برید جلو اون بیشتر گریه میکنه تا وقتی که با موج هاش شمارو به عقب پرت میکنه و دیگه نمی تونید پیش برید تا صبح. بعد صبح هم دیگه اونجا نیست و صدای گریه ای هم شنیده نمیشه.
امیدوارم کمکی کرده باشم.
(09-07-2015, 02:12 PM)mak19 نوشته است: [ -> ]ببخشید یکی از دوستان چند صفحه پیش درباره یک مرحله ای حرف می زد که به پایگاه fib از طریق دریا نفوذ می کردیم بنظر من محل  این مرحله رو خوب بگردیم چون پایگاهش مثل جایی بود که روی چیزی آزمایش می کردند

این مکان توسط بنده به صورت کامل جست و جو شد.
با یک ماد در این مکان را باز کردم و همه جارو گشتم و هیچ مورد مشکوکی دیده نشد.
(09-07-2015, 02:15 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]

درود، من با مادی که دره مکان هایی که قبلن توی معموریتا واردشون میشدیم رو باز میکنه وارد همه اون ساختمونا از جمله همین ساختمونی ک شما میگی شدم، توی اونجا هیچ چیز عجیبی نبود فقط چندتا میمون توی قفس بودن :D  همین.

خب داداش چندتا میمون تو قفس اون مرحله ای که ایکل توحم می زنه یادته میمونا بردنش جای سفینه
من می تونم البته فقط تو بیابان و کوهستان (جرات رفتن تو دریا و منطقه نظامی ندارم ) درضمن بازیم 100 درصد نیست ولی ارجیناله
(09-07-2015, 02:17 PM)mak19 نوشته است: [ -> ]من می تونم البته فقط تو بیابان و کوهستان (جرات رفتن تو دریا و منطقه نظامی ندارم ) درضمن بازیم 100 درصد نیست ولی ارجیناله

نه داش جایگزین برای منطقه نظامی میخوایم
(09-07-2015, 02:17 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]
(09-07-2015, 02:15 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]

خب داداش چندتا میمون تو قفس اون مرحله ای که ایکل توحم می زنه یادته میمونا بردنش جای سفینه

درسته یادم اومد، اینو برای طنز گفتم وگرنه منظور خاصی نداشتم، در کال بنظر من چیز عجیبی توی اون ساختمون نیست، یه پیشنهاد دارم، به جای اینکه یکی از گروه ها برن توی شهر رو بگردن با مادی ک گفتم برن داخل ساختمونایی ک مشکوک میزنن رو بچرخن.
(09-07-2015, 02:15 PM)AA-Revenger نوشته است: [ -> ]
(09-07-2015, 01:57 PM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]
(09-07-2015, 01:00 PM)AA-Revenger نوشته است: [ -> ]
(09-07-2015, 10:55 AM)omidkhalafbeigi نوشته است: [ -> ]
(09-06-2015, 11:03 PM)AA-Revenger نوشته است: [ -> ]اقایون گرامی، دوستان بزرگوار، گیمرای حرفه ای، استاید ایستر اگ هرچی که هستید
اسم راز بزرگ رو خودتون روی این سری ایستراگ گذاشتید و این قدر جو دادید باورتون شده.
برادرای من خودتونو گول نزنید. حرفه ای ترین های ما نوب ترین های دنیا محسوب میشن. اونا نتونستن چیزی پیدا کنن.
مثلا توقع دارید الان از این بازی یک راز بزرگ کیهان یا زمین دربیاد؟
وقت خودتونو تلف نکنید چون اگر هم چیزی باشه این قدر بد و گنگ طراحی شده که نمیشه پیداش کرد.

درسته اسم این راز رو خودمون روش گذاشتیم، من متوجه نمیشم شما که با این ایستر اگ مخالفی چرا میای توی این تاپیک؟ این افراد از روی عشق و علاقه دارن برای حل این راز تلاش میکنن ولی شما میای با چند کلمه نسبت به این کار بی میلشون میکنی :-/

عزیز وقتی تحقیق نکردی صحبتی نکن. حداقل سی صفحه این تاپیک مال منه. بردید صفحات قبلی رو مشاهده کنید می فهمید فعالترین کاربر توی این تاپیک من بودم. وقتی که حساب کردم من حدود هشت هزار کلمه تا به الان توی این تاپیک مطلب گذاشتم. برید صفحات قبلی مطالعه کنید متوجه می شید.

باشه رفیق من تحقیق نکردم :)  تبریک میگم سی صفحه مال شماس ولی این چیزا ب من ربطی نداره، مشکل من با شما و امثال شماس ک نمیدونم چرا وقتی خودتون ب چیزی توی این راز نرسیدین میخواین جلوی بقیه رو هم بگیرین! در کل سعی نکنین با این کارا خودتونو نشون بدین و بگین این رازا چرت و پرته! چون هیچ شرکتی مثله راکستار با بودجه 800 میلیارد تومن برای این بازی!  من و شما رو بزاره سرکار!

از مدیر تاپیک معذرت میخوام بابت اسپم.
خوب عزیز من یک مثال برای شما میزنم شیاید متوجه شید.
من الان یک چیستان به شما میگم. چی الان توی جیب منه؟
می تونید جواب بدید؟ نه!
ماجرای راکستار هم همینه. تمام ایستراگ هایی که در بازی هستن دقیقا ریشه علمی دارن. بر فرض مثال اون یوفو توی اب در اصل یک کنایه به حادثه رازول هست. یوفو بالا منطقه نظامی مربوط یه شایعات منطقه 51 ایالت نوادا هست که میگن ***** آمریکا با فضایی ها در اونجا ارتباط داره. یوفو بالای منطقه کویری که نزدیک خونه ترور هست یک کنایه به بازمانده قوم مایا هست که در اخرین لحطات در بیابان ها علائم خودشون رو به جا گذاشتند. اون هیولا شایعه شده مربوط به دایناسور بازمانده که اسمش چمپ هست. در کل راکستار به قول شما نه بیکاره و نه پولش زیادی کرده که ایستراگ ها رو طراحی کرده. ولی طراحی به قدری بد انجام شده که تمامی سرنخ های ما به بن بست بر میخوره. 
در ضمن برای بخش دریا به خوتون زحمت ندید چون یک نوزاد هیولا در اب پیدا شده. بخش جنوب نقشه پایین اون کارخانه نفتی صد متر پایین تر اگر با زیر دریایی در شب حرکت کنید صدای گریه یک موجود بزرگ رو می شنوید و هر چه بیشتر برید جلو اون بیشتر گریه میکنه تا وقتی که با موج هاش شمارو به عقب پرت میکنه و دیگه نمی تونید پیش برید تا صبح. بعد صبح هم دیگه اونجا نیست و صدای گریه ای هم شنیده نمیشه.
امیدوارم کمکی کرده باشم.

این فرضیه تا وقتی درست بود که تمام ایستر اگ ها به صورت انفرادی در بازی قرار گرفته شده باشن ولی ما برای تمام ایستر اگ ها یه نقشه ای در بالای کوه چیلاد داریم که قضیه رو پیچیده تر میکنه در ضمن اون صدای دلفین هست زیر اب که اون منطقه به صورت کامل توسط بنده جست و جو شد و برای اصلاعات بیشتر به مقاله من چند صفحه قبلتر مراجعه کنید.
در ضمن من از کامنت های قبلیم عذر خواهی میکنم شاید نباید انقد اعصبانی میشدم.
ما اصلا گروه تو شهر نداشتیم ساختمونا چیزی نیست چون درشون قفله منم هم AII اگه درست نوشته باشم
همFIB رو با جدیدترین ورژن نگاتیو تراینر گشتم هیچی نبود