Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: روح زن سفید پوش در دمو بازی P.T در MGS 5: TPP نیز وجود دارد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

[تصویر:  z1kvwvom6zjwo2fi90mx.jpg]

شما در صورت تجربه دمو بازی Silent Hill P.T، حتما روح بانو ترسناک سفید پوش که Lisa نام داشت را دیده بودید. ظاهرا در بازی Metal Gear Soild V: The Phantom Pain نیز این روح وجود دارد. در حالی که استاد هیدئو کوجیما در حال کار بر روی هر دو عنوان Silent Hill P.T و Metal Gear Soild V: The Phantom Pain می باشند، نبوغ جدیدی محسوب نمی شود که به چه دلیل موجودی از بازی Silent Hill P.T به دنیای بازی Metal Gear Soild V: The Phantom Pain راه پیدا کرده است. در ویدئویی که در Youtube در جریان برگزاری مراسم Tokyo Game Show 2014 از بازی Metal Gear Soild V: The Phantom Pain قرار گرفته شده است، ما مشاهده می کنیم که Snake چگونه از دستگاه جدید خود به عنوان طعمه استفاده می کند تا با نمایش دادن تصاویر یا انتشار فریاد گروهی از موجودات بتواند حواس نگهبانان را مخدوش کرده و توجه ان ها را جلب کند. یکی از تصاویری که Snake برای مخدوش کردن حواس و یا جلب توجه نگهبانان استفاده می کند، تصویر روح زنی است که در دمو بازی Silent Hill P.T نیز وجود داشته است. شما حتی می توانید پس از اولین ملاقات با Diamond Dog، حتی زمانی که گرگی کوچک و شیر خوار می باشد، برای مخدوش کردن حواس و جلب توجه نگهبانان از وی استفاده کنید.
شما هم چنین می توانید نحوه استفاده از روح Silent Hill P.T را به وسیله دستگاه طعمه Snake، در زیر مشاهده کنید.

[تصویر:  samsglyews9ete546dts.png]

Metal Gear Soild V: The Phantom Pain، نه سال پس از وقایع Metal Gear Soild V: Ground Zero جریان دارد. Snake در این مدت زمان طولانی، در کما به سر می برده و در حالی از کما بیدار می شود، که قصد انتقام گیری از تمام کسانی که او را به این حال و روز انداخته اند را دارد. این بازی در تاریخی نا معلوم، در سال 2015، برای پلتفرم های نسل هفتم، هشتم و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

به نظر من، این همه امکانات برای پیش روی گیم پلی به صورت مخفی کاری، یک مقدار روند بازی رو اسون می کنه.[img=18x18]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اما کلا، دارم براش لحظه شماری می کنم. [img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میشه گفت که این خبر تقریبا بی نقص ترجمه شده...

سال 2015 عناوین مشهور بسیار زیادی عرضه میشند و حدس این که چه عنوانی بهترین بازی سال میشه کار سختیه... اما خب تا این جا که به نظر من Metal Gear Solid V: The Phantom بهترین بازی سال 2015 هست. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(09-26-2014, 06:13 PM)'Blue Sun' نوشته است: [ -> ]میشه گفت که این خبر تقریبا بی نقص ترجمه شده...

سال 2015 عناوین مشهور بسیار زیادی عرضه میشند و حدس این که چه عنوانی بهترین بازی سال میشه کار سختیه... اما خب تا این جا که به نظر من Metal Gear Solid V: The Phantom بهترین بازی سال 2015 هست. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

در کار استاد کوجیما که شکی نیست، اما این قدر به یک سری عناوین امید 100% داشتم و افتضاحی بیشتر از اب در نیومدند، دیگه نمیشه قبل از انتشار رسمی هیچ نظری داد.[img=18x18]images/smi/s0 (60).gif[/img]