Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: با 25 دلار می توانید صاحب 25 بازی شرکت Valve باشید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  1411753835151.jpg]

یکی از چیزهایی که باید برای بازی های شرکت Valve گفت،حداقل آنهایی که محبوب هستند،این است که آنها پرطرفدار هستند.بازی هایی مانند:
Counter-Strike،Team Fortress،Half Life 2،Portal،Left 4 Dead،DOTA 2 و بسیاری از بازی های دیگر که از میزان طرفداران زیادی برخوردار هستند.
آیا می دانید این بازی ها که هر PC گیمری آنها را می شناسد کدام ها می باشند؟
در زیر لیستی از 25 بازی را می توانید مشاهده کنید.
  • Counter-Strike 
  • Counter-Strike: Condition Zero 
  • Counter-Strike: Global Offensive 
  • Counter-Strike: Source 
  • Day of Defeat 
  • Day of Defeat: Source 
  • Deathmatch Classic 
  • Half-Life 
  • Half-Life: Blue Shift 
  • Half-Life: Opposing Force 
  • Half-Life Deathmatch: Source 
  • Half-Life: Source 
  • Half-Life 2 
  • Half-Life 2: Deathmatch 
  • Half-Life 2: Episode One 
  • Half-Life 2: Episode Two 
  • Half-Life 2: Lost Coast 
  • Left 4 Dead 
  • Left 4 Dead 2 
  • Portal 
  • Portal 2 
  • Ricochet 
  • Team Fortress Classic 
  • Team Fortress 2 
خوب پس به لحاظ فنی این بازی ها اکثرا شاید مستقل از همدیگه نباشند اما هنوزم معامله خوبی هستش.
اگر شما هم جزوی از آن تعداد 100 میلیون کاربر استیم که به تازگی میزان این رقم منتشر شد هستید پس این فرصت را از دست ندهید.

منبع : http://gamingbolt.com/you-can-get-24-val...-right-now

نقل‌قول: این همه عناوینی که هر PC گیمری ارزش این عناوین را می داند شما می دانید چیست؟
مرتضی خیلی زحمت میکشی این اخبار رو ترجمه می کنی اما اگر می خوای وارد کادر بشی، باید جمله بندی ها رو بهتر کنی. روان بنویس ...
ترجمه بهتر: "آیا می دانید این بازی ها که هر PC گیمری آنها را می شناسد کدام ها می باشند؟" (خواستم آخر جمله از "هستند" استفاده کنم اما این کلمه دو دفعه در جملات قبلی تکرار شده).
نقل‌قول: خوب پس به لحاظ فنی،بسیاری از کسانی که بازی های منحصر به فردی انجام می دهند،هنوز هم می توانند این بسته تخفیف استثنائی را برای خود خریداری کنند.
ترجمه نسبت به منبع بی ربط هستش. گفته شده که این بازی ها اکثرا شاید مستقل از همدیگه نباشند اما هنوزم معامله خوبی هستش.
نقل‌قول: من به شخصه اگر چنین پیشنهادی را به من بدهند آن را رد نمی کنم.
نظر خودتون رو در مورد خبر، در متن اعلام نکنید. 

(09-26-2014, 10:37 PM)'A.R.A.$.H' نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: این همه عناوینی که هر PC گیمری ارزش این عناوین را می داند شما می دانید چیست؟
مرتضی خیلی زحمت میکشی این اخبار رو ترجمه می کنی اما اگر می خوای وارد کادر بشی، باید جمله بندی ها رو بهتر کنی. روان بنویس ...
ترجمه بهتر: "آیا می دانید این بازی ها که هر PC گیمری آنها را می شناسد کدام ها می باشند؟" (خواستم آخر جمله از "هستند" استفاده کنم اما این کلمه دو دفعه در جملات قبلی تکرار شده).
نقل‌قول: خوب پس به لحاظ فنی،بسیاری از کسانی که بازی های منحصر به فردی انجام می دهند،هنوز هم می توانند این بسته تخفیف استثنائی را برای خود خریداری کنند.
ترجمه نسبت به منبع بی ربط هستش. گفته شده که این بازی ها اکثرا شاید مستقل از همدیگه نباشند اما هنوزم معامله خوبی هستش.
نقل‌قول: من به شخصه اگر چنین پیشنهادی را به من بدهند آن را رد نمی کنم.
نظر خودتون رو در مورد خبر، در متن اعلام نکنید. 

متن اصلاح شد...