Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: UK چارت این هفته بازی ها : FIFA 15 عنوان Destiny را کنار میزند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با نام و یاد خدا

اگر اخبار گیم را دنبال میکنید حتما تاحالا اطلاعتی درباره ی UK چارت بازی ها میدانید. UK چارت بازی ها مربوط به فروش بازی ها در بریتانیا(United Kingdom) میباشد و هر هفته لیستی از پرفروش ترین بازی های هفته منتشر میشود. ظاهرا عنوان جدید کمپانی EA یعنی FIFA 15 که در تاریخ 26 سپتامبر عرضه شد توانسته است رتبه ی 1 در این لیست را بدست آورد و عنوان Destiny را که برای چند هفته متوالی در صدر این جدول بود را کنار بزند. و عنوان Call of Duty Ghosts که تقریبا 11 ماه از انتشار ان میگذرد همچنان به فروش فوق العاده ی خود ادامه میدهد و در رتبه ی 5 قرار دارد. شما میتوانید لیست کامل 10 بازی پرفروش این هفته را در زیر مشاهده کنید.
[تصویر:  fifa-15.jpg]

لیست 10 بازی پرفروش این هفته:

01 - FIFA 15
02 - Destiny
03 - Disney Infinity 2.0
04 - Minecraft Xbox 360 Edition
05 - Call of Duty Ghosts
06 - Watch Dogs
07 - The Sims 4
08 - Fantasy Life
09 - Minecraft PS3 Edition
10 - Plants vs Zombies : Garden Warfare

منبع : http://www.vg247.com/2014/09/29/fifa-15-...uk-charts/

خوب بود،منتظر آقای A.R.A.$.H باشید تا نکات مثبت و منفی رو بگن.
یا اولفضل cod!!!!!!
WTF!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
من هم به جای آرش نظر میدم![img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از خبرت ممنونم![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اول اینکه بهتره اسم بازی هارو کپی پیست نکنی و خودت بنویسی![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
دوم هم بهتره که لیست مربوط به هر کنسول رو بنویسی! می دونم سخته ولی می تونی اسکرین شات بگیری![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
تازه اگه از خود Chart-Track بگیزی راحت تر می تونی لیست مربوط به هر کدوم از کنسول ها یا پلتفرم هارو به صورت تکی به دست بیاری![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در کل هم برای اولین خبر از این لیست، واقعا خوب بود آفرین![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

مرسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

فکر کنم باید صبر کنیم تا COD بیاد تا FIFA از صدر جدول بیاد پایین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]البته تا 20 ساعت دیگه Middle Earth به صورت رسمی منتشر می شه که فکر نکنم بتونه فیفا رو از صدر بکشه پایین[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
COD: Ghosts هنوز جزو 10 تای برتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img=18x18]images/smi/s0 (34).gif[/img]
Watch Dogs هم که افت کرده.[img=24x18]images/smi/s0 (67).gif[/img]
ولی درکل خودم به شخصه، اصلا از FIFA 15 راضی نبودم.
ممنون بابت خبر.
(09-29-2014, 03:59 PM)'Rocksteady' نوشته است: [ -> ]مرسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

فکر کنم باید صبر کنیم تا COD بیاد تا FIFA از صدر جدول بیاد پایین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]البته تا 20 ساعت دیگه Middle Earth به صورت رسمی منتشر می شه که فکر نکنم بتونه فیفا رو از صدر بکشه پایین[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اتفاقا من فک کنم بتونه فیفا رو بکشه پایین دوست عزیز!!

COD [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فیفا 14 ول کرد این گوست ول کن نیست به خدا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فک کنم پر فروش ترین سری بازی cod شده باشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آخه جان من نگاه کن تاحالا شده این یه بار تو جدول نباشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(09-29-2014, 04:06 PM)'long shot' نوشته است: [ -> ]
(09-29-2014, 03:59 PM)'Rocksteady' نوشته است: [ -> ]مرسی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اتفاقا من فک کنم بتونه فیفا رو بکشه پایین دوست عزیز!!

شاید بهمدت 1هفته.
ولی منم میگم نمیتونه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]