Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: حداقل سیستم مورد نیاز عنوان The Evil Within منتشر شد: هیچ نگران نباشید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
عنوان The Evil Within  در سبک ترسناک، فرار و بقا میباشد و استدیوی سازنده ی آن Bethesda میباشد یک استدیوی خوش نام در ساخت عناوین است. امروز Bethesda حداقل سیستم مورد نیاز این عنوان را مشخص کرده است و دل خیلی از هواداران خود را شاد کرده است. این عنوان ظاهرا یک پورت خوب برروی PC دارد و برخلاف عده ی کثیری سیستم مورد نیاز این عنوان چندان بالا نیست و اکثر افراد قادر به بازی کردن این عنوان میباشند.

GPU : GTX 460 0r an Equivalent 1GB VRAM Card

CPU : Core i7 or an Equivalen +4 Processore

RAM : 4 GB

HDD : 50 GB

[تصویر:  evilwithin-1.jpg]

به بچه های بخش اخبار پیشنهاد میکنم که سیستم مورد نیاز بازی ها رو توی تاپیک مخصوص خودش قرار بدن. اینجوری همه چیز در هم ور هم نمیشه.

ممنون بابت خبر
خدا رو شکر سیسیتم ان چنانی نمی خواد.
ولی بهتر بود این خبر رو در انجمن PC داران سیستم مورد نیاز بازی ها می ذاشتید.
ولی در کل ممنون بابت خبر.
چرا اینقد زیاد اگه بشه با دایرکس 10 اجرا کرد رو very low بازی می کنم .[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
نسبت به چیزی که بازی ها از اول ورود به نسل هشتم میخوان خیلی خوبه حالا دلیلش ضعف تو گرافیکه بازیه یا بهینه کردن خوب بازی نمیدونم!
رو تنظیمات بالا تجربش میکنم
حداقل cpu cor i 7 یا چشمای من اشتباه میبینه  [img=19x19]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img=19x19]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img=19x19]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img=19x19]images/smi/s0 (5).gif[/img] [img=19x19]images/smi/s0 (5).gif[/img]

(10-04-2014, 10:26 PM)hadiac نوشته است: [ -> ]رو تنظیمات بالا تجربش میکنم

ای کوفت با تنظیمات بالا اجراش می کنم [img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img] ( ببخشید )
من باید رو VERY LOW اونم به سختی بازی کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]