Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فروش اکانت clash of clans با لول مناسب
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من میخوام اکانت clash of clans رو بفروشم خریدار به ایمیل زیر pm بزنه تا در مورد قیمت حرف بزنیم
لول بازی هم 55 هست با تاون هال 7
hossein.real76@yahoo.com
http://*****/images/i6ghd56hz7y23ehlrmkh.png
هنوز فروخته نشده؟
داداش تون هالت 8 یا 9 نشده هنوز؟
سلام
منم می خوام اکانتم رو بفروشم
لول 123
تون هال 10
5 کارگر
البته عکس یکم قدیمی برای همین به کلنم "offline zzz" سر بزنید.
قیمت یک میلیون و نهصد تومان برای خرید به 09107109182 پیام دهید یا با kik :aamiri76 پیام بفرستید
[تصویر:  18055022204082000524_thumb.png]    
کسی خریدار نیست ؟  
داداش با این قیمت مطمن باش هیچکس ازت نمیخره نفر اول داره اکانتشو میده 8 میلیون تو انقد میدی؟انقد داشته باشه میره Ps4 با چند تا بازی میخره خلاص
(10-18-2014, 04:39 PM)'کاستیلو' نوشته است: [ -> ]داداش با این قیمت مطمن باش هیچکس ازت نمیخره نفر اول داره اکانتشو میده 8 میلیون تو انقد میدی؟انقد داشته باشه میره Ps4 با چند تا بازی میخره خلاص

کم هزینه و وقت صرفش نکردم . خدایی اگه یه سرچی تو گوگل کنی می بینی مثل بیس منو بالای دو تومن قیمت نهادن من اتیش زدم زیر قیمت بازار می دم نیرو های تقریبا لول اخر به جز ارچر و بربر که آپ جدید اومده براشون.
مپم همه چی تمومه :)

(10-18-2014, 05:21 PM)'mahdiamiri' نوشته است: [ -> ]
(10-18-2014, 04:39 PM)'کاستیلو' نوشته است: [ -> ]داداش با این قیمت مطمن باش هیچکس ازت نمیخره نفر اول داره اکانتشو میده 8 میلیون تو انقد میدی؟انقد داشته باشه میره Ps4 با چند تا بازی میخره خلاص

کم هزینه و وقت صرفش نکردم . خدایی اگه یه سرچی تو گوگل کنی می بینی مثل بیس منو بالای دو تومن قیمت نهادن من اتیش زدم زیر قیمت بازار می دم نیرو های تقریبا لول اخر به جز ارچر و بربر که آپ جدید اومده براشون.
مپم همه چی تمومه :)

تازه این عکس یکم قدیمیه تازگی خیلی از دیوار ها رو سیا کردم

پس انشالا پیدا شه بخرنش [img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]