Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام
دوستان ممکنه بگید این ارور برای چیه ؟

Failed To initialize the GameStartup Interface !

روی دو تا سیستم امتحان کردم همین پیغام رو میده ( موقعی که کلیک میکنم روی آیکونش )

مشکل از کرکه آیا ؟
اگ آره باس چ کنم ؟
(07-06-2016, 06:29 PM)mvila نوشته است: [ -> ]سلام

روی دو تا سیستم امتحان کردم همین پیغام رو میده ( موقعی که کلیک میکنم روی آیکونش )

مشکل از کرکه آیا ؟
اگ آره باس چ کنم ؟
با سلام
مثل اینکه یکسری از فایل های بازی شما ناقص هست و نمی تونه بازی رو اجرا کنه. نسخه ی بازی شما چیه؟ آپدیت های بازی رو نصب کردید؟
(07-06-2016, 07:02 PM)مجیدنصر نوشته است: [ -> ]

مشکل از کرکه آیا ؟
اگ آره باس چ کنم ؟
با سلام
مثل اینکه یکسری از فایل های بازی شما ناقص هست و نمی تونه بازی رو اجرا کنه. نسخه ی بازی شما چیه؟ آپدیت های بازی رو نصب کردید؟

سلام
اگر منظورتون از نسخه نوع کرک هست کرک codex هست ولی اگه منظورتون از نسخه یه چیز دیگه هست ممنون میشم راهنمایی کنید و آپدیت های بازی رو هم خیر .
ممنون
(07-07-2016, 12:41 PM)mvila نوشته است: [ -> ]
(07-06-2016, 07:02 PM)مجیدنصر نوشته است: [ -> ]

مشکل از کرکه آیا ؟
اگ آره باس چ کنم ؟
با سلام

سلام
اگر منظورتون از نسخه نوع کرک هست کرک codex هست ولی اگه منظورتون از نسخه یه چیز دیگه هست ممنون میشم راهنمایی کنید و آپدیت های بازی رو هم خیر .
ممنون
نه منظور من این بود که شما نسخه ی کامل بازی رو دارید یا فشرده ی بازی  که احتمالا نسخه ی کامل رو دارید.
حالا بهتره شما بازی رو با نرم افزار your uninstaller پاک کنید و دوباره نصب کنید و بعدش کرک فیکس رو کپی کن و به ترتیب آپدیت ها رو نصب کن.
Crack Fix
Update 1
Update 2
Update 3
سلام من وقتی بازی رو کلید میکنم که بیاد میگه باید دایرکت ایکس 11 رو نصب کنید.
رفتم دانلود کردم اما بازم میگه باید نصب کنید. جواب بدید ممنون میشم. Wall Wall Wall Wall
یک عکس از ارور بزارید یا بنویسید
you need a directx 11 capable gpu to play ryse son of rome

من بتلفیلد 4 رو بدون مشکل بازی میکنم اما این بازی حالمو گرفته
گرافیکم هم nividia geforce 210
کارت گرافیک شما دایرکت 11 رو پشتیبانی نمی کند.
(08-20-2016, 10:18 PM)centurion نوشته است: [ -> ]you need a directx 11 capable gpu to play ryse son of rome

من بتلفیلد 4 رو بدون مشکل بازی میکنم اما این بازی حالمو گرفته
گرافیکم هم nividia geforce 210

گرافیک شما برای اجرای این بازی ضعیفه و باید دایرکت 11 داشته باشید که متاسفانه برای شما این دایرکت رو پشتیبانی نمیکنه 
برای گیم حتما سیستمتون رو اپ کنید
یعنی نمیتونم بازی کنم؟
ایا راه حلی هست برای این موضوع؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7