Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Tekken 7 | Official Thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
دیروز تریلری که اقای زاهدی از گیمپلی بازی گذاشته بود رو دیدم متاسفانه در حد انتظارم نبود و مورتال خیلی از این بازی بهتر هست :blush:
(05-15-2015, 06:33 PM)ragnar las borg نوشته است: [ -> ]دیروز تریلری که اقای زاهدی از گیمپلی بازی گذاشته بود رو دیدم متاسفانه در حد انتظارم نبود و مورتال خیلی از این بازی بهتر هست :blush:

دوست عزیز معیار سنجش شما نمیدنم رو چه اصولی هستش ؛ اما به نظر مـن سنجدیدن این بازی با کمبات زیاد منصفانه نیستش
یکی ســری آزادی عــمل و نـــحوه پردازش تصویری کمبات باعث میشه که نشه با تـیکن مقایسه بشه ؛ از این جهت میگم که برای 
سنجیدن بـازی فقط سبک بازی ملاک نیست .. Katsuhiro Harada کارگردان ایـن مجموعه تیکن خودش حتی گفته بود که سنجیدن
ایــن بــازی بـا بازی های مشابه در حال اکران بسیار غلطه {منظور کمبات بود}؛ دلایل زیاده که چرا نباید بـا کمبات سنجیده بشه که
اونو میزام به عهده دوستان اهل فن که بهتر از من توضیح میدن . ..
(05-15-2015, 06:23 PM)station نوشته است: [ -> ]
شخصیت Jack را به یاد دارید؟!! همان ماشین جنگی روسی!
حضورش در Tekken 7 تایید شد ولی با نام Jack-7!

[تصویر:  Tekken7Jack.jpg]

دانلود تریلر معرفی با کیفیت 720

بابا دمت گرم حاج امیر!
فکر کردم فقط خودم اینجا اخبار جدیدو میزارم :D 

فعلا که منتظر معرفی "زافینا" و "نینا" و "آنا"  هستم. S0 (2)  این یوشیمیتسو که حامونو گرفت با اون قیافه ش!S0 (2)
شخصیت Kazumi Mishima هم در بازی تایید شد. این شخصیت از 2 ژوئن در دستگاه های arcade قابل دسترس هست.
[تصویر:  10aa_wyka6ny_thumb.png]

[تصویر:  sc_tekken-7-kazumi-unveil_thumb.jpg]
(05-29-2015, 11:15 AM)Last of Shadow نوشته است: [ -> ]شخصیت Kazumi Mishima هم در بازی تایید شد. این شخصیت از 2 ژوئن در دستگاه های arcade قابل دسترس هست.

[تصویر:  10aa_wyka6ny_thumb.png]

S0 (34) Confused0 (21): S0 (17)
قابل بازیه؟
باو جون مادرتون "زافینا" رو هم تایید کنید! S0 (25)
به به حالا شد یه چیزی اون از شخصیت جک و این هم شخصیت Kazumi
جک که طراحیش مشکلی نداشت و دقیقا مثل قبل هست البته با تغییراتی که خیلی هم خوبه نه مثل افتضاح شخصیت قرن یوشیمیتسو
Kazumi طراحی بسیار زیبایی داره و لباس بسیار زیبایی داره اون ببره کنارش هم که خیلی باحاله
کاشکی همین روال طراحی شخصیت رو ادامه بدند و دیگه گند نزنند توی شخصیت ها چون با یوشیمیتسو بسیار حالمون گرفته شد ولی با این دو شخصیت جدید روزنه ی امید دوباره هویدا شد.
ممنون محمد جان بابت خبر
(05-29-2015, 12:07 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]به به حالا شد یه چیزی اون از شخصیت جک و این هم شخصیت Kazumi
جک که طراحیش مشکلی نداشت و دقیقا مثل قبل هست البته با تغییراتی که خیلی هم خوبه نه مثل افتضاح شخصیت قرن یوشیمیتسو
Kazumi طراحی بسیار زیبایی داره و لباس بسیار زیبایی داره اون ببره کنارش هم که خیلی باحاله
کاشکی همین روال طراحی شخصیت رو ادامه بدند و دیگه گند نزنند توی شخصیت ها چون با یوشیمیتسو بسیار حالمون گرفته شد ولی با این دو شخصیت جدید روزنه ی امید دوباره هویدا شد.
ممنون محمد جان بابت خبر

زیاد ناراحت لباس یوشی نباش چون گفتن برای ائنایی که لباسشون تو این نسخه عوض شده، لباسای نسخه های فبلی رو میذاریم مثلا اورکت جین تو6 هست توبازی
(05-29-2015, 01:06 PM)PWLG نوشته است: [ -> ]
(05-29-2015, 12:07 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]به به حالا شد یه چیزی اون از شخصیت جک و این هم شخصیت Kazumi
ممنون محمد جان بابت خبر

زیاد ناراحت لباس یوشی نباش چون گفتن برای ائنایی که لباسشون تو این نسخه عوض شده، لباسای نسخه های فبلی رو میذاریم مثلا اورکت جین تو6 هست توبازی
خب خوبه ولی در کل این یوشی افتضاح بود ولی حالا که لباس نسخه های قبلی رو قرار داند میشه یه کاری کرد.
بعد اینکه دوباره تو بحث جین رو وسط کشیدی سری قبلی برات کافی نبود؟
راستی به نظرت چند تا شخصیت دیگه به بازی اضافه می کنند؟
من فکر کنم حدود 15 تای دیگه به غیر از اینا معرفی کنند چون هنوز خیلی از شخصیت ها باقی مونده و چند تا شخصیت جدید هم باید معرفی کنند.
(05-29-2015, 01:18 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]
ممنون محمد جان بابت خبر

خب خوبه ولی در کل این یوشی افتضاح بود ولی حالا که لباس نسخه های قبلی رو قرار داند میشه یه کاری کرد.
من فکر کنم حدود 15 تای دیگه به غیر از اینا معرفی کنند چون هنوز خیلی از شخصیت ها باقی مونده و چند تا شخصیت جدید هم باید معرفی کنند.
والا من ترجیح میدم لخت باشم ولی اون لباس جین رو ورندارم! overcoatـش تو تکن6 اصلا یه چیز دیگه بود!
فکر نمیکنم بیشتر از 10تا دیگه اضافه کنن! اون 10 هم پایه ثابتان مثل آنا و نینا و ادی و موکوجین و... که تایید نشدن!
احتمالا باب هم باشه چون طرفدار داره. به شخصه فقط میخوام حضور زافینا تایید شه!
(05-29-2015, 01:30 PM)PWLG نوشته است: [ -> ]
(05-29-2015, 01:18 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]
ممنون محمد جان بابت خبر

والا من ترجیح میدم لخت باشم ولی اون لباس جین رو ورندارم! overcoatـش تو تکن6 اصلا یه چیز دیگه بود!
فکر نمیکنم بیشتر از 10تا دیگه اضافه کنن! اون 10 هم پایه ثابتان مثل آنا و نینا و ادی و موکوجین و... که تایید نشدن!
احتمالا باب هم باشه چون طرفدار داره. به شخصه فقط میخوام حضور زافینا تایید شه!
خب برای همین گفتم 15 تا دیگه 10 تا برای شخصیت های قدیمی و 5 تا برای شخصیت های جدید
اگه بخواد فقط شخصیت های قدیمی رو معرفی کنه زیاد جالب نیست به هر حال باید تنوعی توی شخصیت های بازی قرار بده مثلا یکیش همون گربهه
البته مثل مورتال هم نباشه که کل شخصیت های قدیمی رو نابود و فقط شخصیت های جدید رو قرار بده.
باید تعادل رو رعایت کنه و معروف ترین و پرطرفدار ترین شخصیت ها رو از سری های قبلی توی نسخه ی 7 بیاره و بقیه رو شخصیت جدید قرار بده.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18