Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: برندگان رویداد Golden Joystick Awards مشخص شدند | Dark Souls 2 بهترین بازی سال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
رویداد Golden Joystick Awards عصر امروز در بریتانیا برگزار شد که در آن، چهار بازی توانستند هر کدام دو جایزه را به دست بیاورند و هیدئو کوجیما خالق سری Metal Gear Solid نیز جایزه ی Lifetime Achievement را به خانه برد. عنوان Dark Souls 2 نیز توانست بهترین بازی سال شود.
[تصویر:  dark_souls_2.jpg]
عنوان های Hearthstone: Heroes of Warcraft, Assassin’s Creed IV: Black Flag, DayZ, و The Last of Us هر کدام توانستند دوجایزه را از آن خود کنند، در حالی که بازی Dark Souls 2 به عنوان برترین بازی سال 2014 انتخاب شد. در ادامه می توانید لیست جوایز را مشاهده نمایید.

برندگان 
Golden Joystick Awards:
  • بهترین بازی مبتکرانه: DayZ
  • بهترین بازی آنلاین: Hearthstone: Heroes of Warcraft
  • بهترین داستان سرایی: The Last of Us: Left Behind
  • بهترین طراحی بصری: Assassin’s Creed 4: Black Flag
  • بهترین صداگذاری: Assassin’s Creed 4: Black Flag
  • بیشترین عنوان بازی شده در PlayFire (شبکه ی اجتماعی گیمینگ): Rust
  • بهترین چند نفره (مولتی پلیر): Battlefield 4
  • بهترین بازی Indie: بازی DayZ
  • نوآوری سال: Oculus Rift DK2
  • بهترین بازی دستی: Pokemon X & Y
  • بهترین بازی موبایل: Hearthstone: Heroes of Warcraft
  • تحت تعقیب: The Witcher 3: Wild Hunt
  • شخصیت گیمر سال: PewDiePie
  • استودیوی سال: Ubisoft Montreal
  • اچیومنت Lifetime: هیدئو کوجیما
  • بهترین بازی سال: Dark Souls 2

منبع
خبر خوب بود فقط یه یه خط در مورد عناوین منتشر نشده اون پایین نوشته بود ای کاش اونم ترجمه می کردی. ولی در کل خوب بود. چرا بهترین طراحی بصری شده Assassin's creed: Black Flag شده؟ عناوین بهتری هم بود
چرا بایوشوک نیست؟ اگه بود حتما جایزه بهترین طراحی بصری رو میگرفت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خدایی یه چیز ساخته بود ، در حد لالیگا برای طراحی بصری. ولی به نظر من به جای اساسین کرید 4 باید دارک سلوز میشد چون از لحاظ قشنگی به نظر من از بایوشوک هم قشنگ تر بود
ممنون بابت خبر خوبتون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

به نظر من هم حقش بوده که اول بشه بازی DarkSouls II یکی ا بهترین بازی های عمرم بود که 3 بار تمومش کردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فقط کافیه AC IV رور روی بالاترین تنظیمات با پی سی بازی کنید. بایوشوک طراحی هنریش خوب بود. پرچم سیاه هم هنریش و هم فنیش عالی بود. این دارک سولز 2 رو انگار باید بازی کنم اگه درس و کنکور و مشاغل زندگی اجازه بدن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]