Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: plusmaster برگشت!!روش آنلاین بازی کردن call of duty MW3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
حدود چند ماه پیش بود که سرور های فعال پلاس مستر از دسترس خارج شدند و از آن موقع بسیاری از سایت ها شروع به شایعه پراکنی(مانند اینکه پلاس مستر مرد!پلاس مستر خداحافظی کرد!سرور های پلاس مستر برای همیشه خاموش شدند و...)اما پس از تمام این شایعات معلوم شد که پلاس مستر تنها تغییر سرور داده[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
البته اطلاعات تمامی کاربران حذف شده و شما برای دسترسی دوباره نیاز با ساخت اکانت جدید هستید.کسانیکه قبل از تغییر سرور ها بازی میکردن لازم نیست که دوباره فایل ها رو از سایت دانود کنند فقط کافیه که از طریق آپدیتور خود بازی و پس از آن از طریق لانچر بازی،بازی رو آپدیت کنند.ولی اگر شما برای اولین بار میخواهید با این روش mw3 رو آنلاین بازی کنین میتونین برین داخل خود سایت پلاس مستر(به نشانی community.plusmaster.ir) و در بخش Plus Projects بر روی PlusMW3 کلیک کنید.اونجا پر از تاپیک و راهنما برای بازیه.لذت ببرید.
نکته:از اونجایی که خیلی ها فکر کردند پلاس مستر از بین رفته برای همین سرور ها یکم خلوتن.اما بیشتر اوقات تو سرور ها اونقدر تعداد بازیکن هست که بتونین از بازی لذت ببرین.
این تایپیک فقط یک تاپیکه اطلاع رسانیه!!!!!!

دوستان این رو هم بگم که اگر تو بازی مشکلی داشتین تو همین پست مطرح کنین.تا جایی که بتونم کمکتون میکنم.

من bo2 میخواااااااااااااااااااااااااااااام [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
که که بتونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟سوتی دادی داداش خخخخخخخخخخخ
(10-31-2014, 01:05 AM)'long shot' نوشته است: [ -> ]که که بتونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟سوتی دادی داداش خخخخخخخخخخخ

اصلاح شد.

(10-31-2014, 12:01 AM)'پرایس' نوشته است: [ -> ]من bo2 میخواااااااااااااااااااااااااااااام [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

black ops 2 فعلا در مرحله آزمایشه و داره ایرادهاش(که بگفته ی مدیران خیلی زیاده!)داره حل میشه.البته مثل اینکه اونا یکم به مشکلات مالی برخوردند که نیاز به همایت دارند.