Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تنظیمات Cod:aw anti analaizing بر روی ps4 با کیفیت متوسط اجرا میشود!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
                                      [تصویر:  Call-of-Duty1-635x357.jpg]
با سه سال تلاش استودیوی Sledgehammer Games و ساخت موتور جدید و پیاده سازی آن بر روی بخش چند نفره ،call of duty advanced warfare جدید ترین و پیشرفته ترین نسخه از سری بازی های شوتر اول شخص ساخت شرکت activion  است.البته این شرکت برای حمایت از بازیکنانی که هنوز در نسل قبل هستند این بازی را برای کنسول های  ps3 و xbox 360 نیز عرضه خواهد کرد ولی طبق اظهارات قبلی هدف اصلی سازندگان پیشرفت بازی در نسل جدید کنسول ها و رایانه های شخصی می باشد.
این عنوان در تاریخ 4 نوامبر بصورت جهانی عرضه می شود و کسانی که نسخه day zero edition بازی را خریداری کردند یک روز زودتر از انتشار رسمی،بازی را دریافت و میتوانند اقدام به اجرای بازی کنند.البته این بازی هم اکنون لو رفته و بازیکنان خوش شانسی هم اکنون در حال اجرای بازی هستند و اقدام به انتشار تصاویر in-game  نمودند.
یکی از کاربران خوش شانس NeoGAF با نام کاربری Macsta دارای نسخه ps4 این بازی است و تعدادی اسکرین شات را از محیط بازی در اینترنت قرار داده است.چون که Sledgehammer Games هیچگاه در مورد رزولوشن بازی در کنسول ها اظهار نظری نکرده است.(البته شایعه ها بر اجرای این بازی بر روی x1 با رزولوشن 900p  خبر میدهد)،از Durante ،سازنده چندین عنوان مهم مثل dark soulsو Deadly Premonition درخواست شد تا اسکرین شات ها را بررسی و میزان کیفیت آنرا اعلام کند.
او پس از بررسی اعلام کرد:((بازی در رزولوشن 1080p و با تنظیمات  
anti analaizing متوسط اجرا شده است.))
در پایان میتوانید عکس های منتشر شده توسط کاربر Macsta را ملاحظه کنید:

[تصویر:  Call-of-Duty-AD.jpg][تصویر:  Call-of-Duty-AD-2.jpg]

منبع:http://wccftech.com/call-duty-advanced-w...0p-postaa/

خخخخخ من رو اولترا میزنم ps4 چاییدی
به نظره من صحت نداره ..... تریلری که تو e3 2014 نشون دادن رو xo بود و معلوم بود که از مدیوم قطعا بیشتره ....... و از جایی هم که خیر دارید قدرت ps4 بیش از xo هست در نتیجه   هر دو کنسول حداقل گرافیک  بالا تر از مدیوم دارن ..... مثلا xo نسبت به قدرتش  های  و ps4 هم نسیت به قدرتش اولترا
عزیزم شما مطلب رو اشتباه فهمیدی . من دیروز این خبر رو تو سایت های خارجی خوندم . سیستم AA بازی روی 8X هستش که نقص نداره و رزولوشن 1080p هست و جزئیات و افکت ها روی آخرین سطح هست . لطفا الکی یک سری رو خوش حال نکن یک سری رو ناراحت [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
(11-01-2014, 09:29 PM)'GHOSTxRuthless' نوشته است: [ -> ]عزیزم شما مطلب رو اشتباه فهمیدی . من دیروز این خبر رو تو سایت های خارجی خوندم . سیستم AA بازی روی 8X هستش که نقص نداره و رزولوشن 1080p هست و جزئیات و افکت ها روی آخرین سطح هست . لطفا الکی یک سری رو خوش حال نکن یک سری رو ناراحت [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

سیستم AA بازی روی 8X هستش که نقص نداره????یعنی چی؟
این چیزی بود که تو سایت منبع نوشته بود و من مستقیم ترجمه کردم.میتونی به منبع مراجعه کنی.

خبر داره میگه سیستم AA یا همون Anti-Aliasing  روی متوسطه نه اینکه تنظیمات گرافیکی روی متوسطه وگرنه بقیه چیز ها همه رو اخرین سطح هست .
(11-02-2014, 01:22 AM)'p.s' نوشته است: [ -> ]خبر داره میگه سیستم AA یا همون Anti-Aliasing  روی متوسطه نه اینکه تنظیمات گرافیکی روی متوسطه وگرنه بقیه چیز ها همه رو اخرین سطح هست .

عنوانت رو بد ترجمه کردی
اشاره اصلی عبارت  Medium Quality Post-AA که توی منبعت بود مربوط به کیفیت Anti Aliasing هست نه جزئیات بازی و با توجه به منبع خودت که گفته حالت Anti Alasing روی تنظیمات X8 هست من بهت گفتم . این جور که شما میگی همه فکر میکنن با کیفیت متوسط از لحاظ افکت ها و تکسچر ها روی PS4 اجرا میشه و اینجوری نیست . تنظیمات Post-AA X8 هم تمام مشکلات تیزی رو رفع میکنه فقط در مقایسه با TXAA ضعیف تره و Medium به حساب میاد . یک کم بیشتر تو مفهوم عنوان هات دقت کن [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

حالا چرا من رو نقل قول میکنی ترسیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(11-02-2014, 02:29 AM)'GHOSTxRuthless' نوشته است: [ -> ]
(11-02-2014, 01:22 AM)'p.s' نوشته است: [ -> ]خبر داره میگه سیستم AA یا همون Anti-Aliasing  روی متوسطه نه اینکه تنظیمات گرافیکی روی متوسطه وگرنه بقیه چیز ها همه رو اخرین سطح هست .

عنوانت رو بد ترجمه کردی
اشاره اصلی عبارت  Medium Quality Post-AA که توی منبعت بود مربوط به کیفیت Anti Aliasing هست نه جزئیات بازی و با توجه به منبع خودت که گفته حالت Anti Alasing روی تنظیمات X8 هست من بهت گفتم . این جور که شما میگی همه فکر میکنن با کیفیت متوسط از لحاظ افکت ها و تکسچر ها روی PS4 اجرا میشه و اینجوری نیست . تنظیمات Post-AA X8 هم تمام مشکلات تیزی رو رفع میکنه فقط در مقایسه با TXAA ضعیف تره و Medium به حساب میاد . یک کم بیشتر تو مفهوم عنوان هات دقت کن [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون.تصحیح شد.شمام دقت کن وقتی راهنمایی میکنی.اول میگی بی نقص سیستم anti analaizing اجرا میشه بعد میگی در حالت مدیوم!

به هر حال از همه معذرت میخوام.بار اولم بود.ایشالله در دفعات بعدی سعی میکنم بهتر بشه.