Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: خودتان محتویات درون باندل کونسولتان را انتخاب کنید! فروش یک روزه walmart
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بله شما خواب نمی بینید این فروش یک روزه فوق العاده شما می توانید محتویات درون باندل کنسول خود را انتخاب کرده و آن را نسبت به نیاز های خود از آن کنسول شخصی سازی کنید
بی معطلی می ریم سراغ اصل مطلب

شما میتوانید برای باندل ps4 خود تا سقف 559$ خرج کنید و محتویات زیر را دریافت کنید:

یک ps camera به همراه خود کنسول ps4 و یک DualShock 4 و دو تا از بازی هایی که از بین عناوین زیر می باشند:

LEGO Marvel Super Heroes, Just Dance 2014, Killzone Shadow Fall, Battlefield 4, Minecraft, Need for Speed Rivals, Knack, LEGO The Hobbit Walmart Exclusive Edition, NBA Live 14, Puddy Squad, Plants vs Zombie Garden Warfare and Amazing Spider Man 2

برای کنسول دستی محبوب 3DS XL موارد زیر در نظر گرفته شده:

یک رنگ از بین 18 رنگ این کنسول به همراه یکی از بازی های منتشر شده بروی این کنسول که مجموعا 194$ می شود

باندل کنسول نسل هشتمی ماکروسافت XBOX ONE تنوع بیشتری نسبت به رقیب خود دارد و حد اکثر شما می توانید از 419$ تا 549$ خرج کنید که عبارت است از:

شما می توانید یکی از سه باندل XBOX ONE به همراه 
Assassin’s Creed Unity و باندل XBOX ONE به همراه Call of Duty: Advanced Warfare یا که باندل Assassin’s Creed Unity به همراه Kinect را انتخاب کرده و برای مثال به آنها یکی از عناوین: Titanfall  Destiny  Halo: The Master Chief Collection  Sunset Overdrive و بازی های بیشتر را اضافه کنید

به علاوه شما میتوانی از بین سه دسته زیر یکی را انتخاب کنید:
Call of Duty: Advanced Warfare controller (من بودم اینو انتخاب می کردم) یا Armed Forces edition یا دسته معمولی

همچنین شما می توانید باندل های دو کنسول نسل هفتمی ps3 و XBOX 30 خود را درست کنید

[font]لازم دیدم بگم قیمتا بستگی به انتخاب های شما داره پس در انتخاب های خود دقت کنید![/font]

منبع:
http://www.vg247.com/2014/11/12/walmart-...le-bundle/

[تصویر:  73344978215392010427.png]