Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: یوبیسافت در حال همکاری با amd برای حل مشکلات نسخه pc عنوانac:unity است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  m6m28sc6cl53qucjoxdg.jpg] 
شرکت یوبیسافت اذعان کرده بعضی از مشکلاتی که کاربران بر روی نسخه pc عنوان ac:unity تجربه کرده اند مربوط به کارت گرافیک های شرکت amd می باشد.از این قبیل مشکلات میتوان به افت فریم،کرش،رندرینگ،تکه تکه شدن بازی اشاره کرد که کاربران به آنها اشاره کرده اند.در پی این اتفاقات یکی از مدیران شرکت یوبیسافت اعلام کرد:
نقل‌قول: ما مطلع شدیم که کارایی بعضی از cpu ها و gpu های شرکت amd برروی بازی ac:unity دارای عملکردی منفی است.
این اتفاق نباید برای اکثر کاربران pc این نسخه روی دهد ولی مطمئن باشید که amd و یوبیسافت به طور نزدیک با هم برای رفع این مشکلات تلاش می کنند و در سریع ترین زمان ممکن اطلاعاتی را در این باره ارائه می کنند.
دیروز در روز عرضه ی بازی هم کاربران ps4 و xbox one مشکلاتی را گزارش کردند.
منبع:ign و vg247

خود یوبی سافت که میگه سه ساله داشتن روی بازی کار میکردن... اما از روی شواهد به نظر میاد توی شش ماه آخر یه چیزی سر هم کردن :|
(11-13-2014, 05:35 PM)'Blue Sun' نوشته است: [ -> ]خود یوبی سافت که میگه سه ساله داشتن روی بازی کار میکردن... اما از روی شواهد به نظر میاد توی شش ماه آخر یه چیزی سر هم کردن :|

آقا اینطوری ها هم که شما میگین نیست(این که میگین شیش ماه کلا رو بازی کار شده واقعا بی انصافیه)
کسی نمیتونه بگه AC:unity اصلا زیبا نبود؛ چون کاملا زیبایی رو که ازش انتظار می رفت رو داشت ولی خوب این باگ های بسیار بسیار زیاد و گاهی خنده دار(من هم معتقدم) یه مقدار ارزش بازی رو آورد پایین
لعنتی یوبیسافت انگار خوشش نمیاد بازی ای رو تاخیر بزنه؛ اگه یه تاخیر سه ماهه برای این بازی لحاظ می کرد و تو این سه ماه رو باگ ها کار میکرد متاش بالای 90 بود. 
از یه لحاظی هم بد از آب در اومدن AC:Unity به خاطر پر کاری مونترال هم بود؛ خواب قبیلم رو فکر نکنم شما تو راجب AC: Unity خونده باشی پس دوباره یه نقل قول میکنمش:
نقل‌قول:
به نظر من یکی از دلایلی که بازی ها و پروژه های یوبی همش شکست میخوره اینه که همیشه قسمت اصلی کار رو میده به استدیوی مونترال؛ درسته این استدیو تو کارش خیلی حرفه ایه ولی مدیرای یوبی هم با اینهمه بازی ای که به گردن این استدیو میندازن انصافا بهره وری بازی ها و کیفیتشونو میارن پایین؛ شما نگاه کنید چند تا بازی در سال از این استدیو منتشر میشه؟ نگاه کنین همین امسال در حین ساخت بازی AC:U چند بازی از همین استدیو مونترال منتشر شد؟ انصافا امسال با این همه بازی که تو دست استدیو مونترال بود همین بازی هم عجیبه که متاش بالای هشتاد شد!
[align=right]به نظر من اگه یوبیسافت حجم کاری این استدیو رو کم کنه مطمئنا بازی های این استدیو کیفیت بسیار بسیار بالایی خواهند داشت و مطمئنم اگه منتقدا هم به این موضوع فکر کنن به حرف من می رسند(که از اواسط سال 2014 بود که اعلام کرد قراره از سال آینده تمام کار فرانچایز Assassin's Creed رو به مونترال نسپاره و استدیو های دیگه مثل استدیوی کبک تو ساخت این بازی کمک کنن و استدیوی مونترال بر اونا نظارت کنه در صورت چنین اتفاقی من یقین دارم حتی بازی Assassin's Creed حتی از شاهکار کل فرانچایزش یعنی شماره دوش فراتر میره)

تگر نقد ها رو خوانده باشید می بینید همه می گن یکی از بهترین ها است. من که دیگه با این متا ها اعتماد ندارم[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
پس لطفا نقد ها رو بخونید من بازی کردم دیدم عالیه من اینو می گم کسی که با اساسین بزرگ شده[img]/images/smi/new/301.gif[/img]