Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Assassin's Creed بعدی مشخص شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
"به نام ایزد یکتا"
با سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز. حتما شما با دیدن موضوع تاپیک تعجب کردید با خودتون گفتید که هنوز گند کاری یونیتی تموم نشده اونوقت یوبی سافت اومده یه اساسین جدید معرفی کرده ولی اینطور نیست که شما فکر می کنید. می خواهید بدونید قضیه از چه قراره؟ پس با ما همراه باشید.
[تصویر:  22244895186427133512.jpg]
در بازی جدیدی که یوبی سافت چند روز پیش برای نسل هفت منتشر کرد یعنی Assassin’s Creed Rogue من سرنخ هایی به عنوان پیدا کردم که امیدوارم فیک نباشه. خب شما در شرکت abstergo  در اتاقی که می بایست چیزی مثل گوشی موبایل را نزدیک سیستمی برده تا به زمان قدیم رفته و اساسین شویم رفته و کمی به چیز هایی که اینور و اونور اتاق ریخته توجه کنید. بازی هایی از قبایل assassin s creed black flag -  Splinter Cell: Conviction - Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldie - far cry3 . خب اکر در این اتاق کمی به روی دیوار توجه کنید پوستری را می بینید که روی آن زده  assassin s creed Rising Fhoenix و زیر آن نوشته شده coming soon که شاید خبر از اساسین بعدی بدهد. اینم از عکس :
[تصویر:  03971179614864173378.jpg]
 البته این هنوز قطعی نیست و باید صبر کنیم ببینیم چه خواهد شد. فقط ببخشید اگه کیفیت عکس بده. با تشکر از همه ی شما.

rising fhoenix (که نوشتن صحیح اون هم Rising Phoenix هستش) خـــــــــیلی وقته سر زبون هاست وفقط به Easter Egg توی Unity ختم نمیشه! همه چیز هم با همون تصویر شخصیت میانسال شروع شد که انگاری داشت برای یک گروه کوچیک از مردم سخنرانی می کرد. یادش بخیر اوایل همه می گفتند POP جدید هستش بعد تکذیب شد [تصویر:  laughing.gif]
یک اساسین بعدی که صد در صد ساخت میشه اما باید دید که همین Rising Phoenix خواهد بود یا نه. که البته من صدها بار دعا میکنم همون باشه چرا که در مصر جریان داره.

ممنون که اصلاح شدش رو بهم گفتی. بعدشم اینو تو 
Rogue پیدا کردم.  با این حال بازم ممنون.

ببخشید کسی نقدی از بازی AC Unity نذاشته ؟
خداوندا به این یوبی یه عقل بده[img]/images/smi/new/63.gif[/img]
الان قیافه من نسبت به یوبی این شکلیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مرسی بابت خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(11-14-2014, 12:40 PM)'ali - gamer' نوشته است: [ -> ]ممنون که اصلاح شدش رو بهم گفتی. بعدشم اینو تو 
Rogue پیدا کردم.  با این حال بازم ممنون.

خب دوستان با توجه به تحقیقاتی که من کردم این اساسین بر روی پی اس ویتا و شایدم Wi U  خواهد آمد که سبکی شبیه به سبک پاتفرمر را داراست. 
اینم عکس از باکس آرت بازی که فکر کنم فیک باشه : http://upload7.ir/viewer.php?file=490241...723807.jpg

خبر بدون منبع و از من در آوردی.
همه اینو دیدن ولی هیچ تاییدی تا به حال نشده.
بسته شد.