Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: وسایل نقلیه جدید GTA V در نسل 8 به همراه تصویر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  gta-v-ps4-poster.jpg] 

تنها چند روز به عرضه نسخه Xbox One  و PS4 بازی GTA V مانده و همانطور که می دانید بهبود های فراوانی در نسخه جدید بوجود آمده است، از جمله این تغییرات اضافه شدن اتومبیلها و وسایل نقلیه جدید است که میتوانید لیست و تصاویر آنها را ملاحظه کنید: 
  • Dinka Balista Compact
  • Imponte Dukes
  • Kraken Submarine
  • Cheval Marshall
  • Declasse Stallion
  • Dinka Balista Compact – Monkey
  • Imponte Dukes – Dukes O’Death
  • Dodo Sea Plane
  • Xero Blimp

[تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-1_200x82.jpg] [تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-2_200x82.jpg]
[تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-6_200x82.jpg] [تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-7_200x82.jpg]
[تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-3_200x82.jpg] [تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-4_200x82.jpg]
[تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-5_200x82.jpg] [تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-8_200x82.jpg]
[تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-9_200x82.jpg] [تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-10_200x82.jpg]
[تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-11_200x82.jpg] [تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-12_200x82.jpg]
[تصویر:  gta-v-ps4-xbox-one-new-vehicle-image-13_200x82.jpg]

GTA V در 18 نوامبر برای PS4 و Xbox One و در 27 ژانویه 2015 برای PC در دسترس خواهد بود.

خبر من درآوردیه؟؟؟؟
منیع؟؟؟
(11-15-2014, 03:05 PM)'GUN-AGE' نوشته است: [ -> ]خبر من درآوردیه؟؟؟؟
منیع؟؟؟

لابد عکساشو خودم با فتوشاپ درست کردم که من در آوردیه!!!
یه خورده دقت کنی منبع رو هم میبینی

منبع رو به صورت لینک مستقیم قرار بدین(گرچه من منبعی در این خبر ندیدم)
http://www.gamepur.com/news/16973-gta-v-...ponte.html اقا اینم منبع بنده خدا اخر خبر بعد خط سمته چپ گزاشته دیگه
خب خیلی ریز بود چشم هم که نداریم ببینیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]. به هر حال یه توضیحی هم باید از بازی داده بشه
کی پست منو پاک کرد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
لاقل دلیلشم بیاد بگه که منم بدونم اشکالش کجا بود، یا اینجا یا پیام خصوصی نه یواشکی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه ناراحتید خوب کلا اکانتمو پاک کنید هم من راحت میشم هم شما، فروم رو کردن ملک شخصی
ای بابا بس کنید دیگه.
طرف حسابم با نویسنده و صاحب تاپیک هست.
هم شما و هم بقیه،توی فروم انتقاد پذیر باشید.
یعنی چی فقط مدیر می تونه ایراد بگیره و وظایف ما هستو...
اگر ایرادی هست، هر کسی می تونه بگیره، چه کاربر عادی و چه مدیرا.اگر یک بار دیگه چنین بحثی در هر یک از تاپیک ها ببینم، تمامی افرادی که در حال جر بحث بی مورد و بی ربط نسبت به خطوط خبری هستن، برای همیشه بن میشن.اگر هر نوع بی احترامی و ایرادات بی معنی در زیر تاپیکا بیان بشه، یا خودمون میبینم و با شخص خاطی برخورد میشه.اگر هم از چشم ما پنهون موند، گزینه گزارش به مدیر به اون بزرگی هست. گزارش بدید و سر خود عمل نکنید.بسته شد.