Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فروش اکانت استیم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اگه همه این بازی ها را بخواید بخرید چیزی حدود 100 هزار تومان در می آید اما من به قیمت 50 هزار تومان و حتی کمترم میفروشم و هیچ مشکلی هم نداره البته نه کمتر از 45 هزار تومان.

[تصویر:  05737154090568293764.jpg]

برای خرید پیام خصوصی بدید.
ببخشید یه بار دیگه عکس بگزارید برا من آپلود نمیشه

(11-18-2014, 10:41 PM)'علی باحال' نوشته است: [ -> ]ببخشید یه بار دیگه عکس بگزارید برا من آپلود نمیشه

درست شد

آپپپپپپپپپپپ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

قیمت کاهش یافت به 40 هزار تومان 
به عنوان هدیه اکانت یوپلی هم داده میشه به کسی که 40 هزار تومان به عنوان اولین نفر پیشنهاد بده که بازی واچ داگز در آن نهفتهاست و کاملا سالم است.

قیمت به 30 تومان کاهش یافت
20 هزار تومان

داداش بیا بگو مفت!!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آخه تو این لیست که یک بازی دست و درمون وجود نداره!
لااقل یه BlackOps2 اون وسط میبود که دلمون خوش باشه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

به هر حال ممنون که اینقدر خوب تخفیف میدی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(11-20-2014, 11:06 PM)'HardCore Gamer' نوشته است: [ -> ]داداش بیا بگو مفت!!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آخه تو این لیست که یک بازی دست و درمون وجود نداره!
لااقل یه BlackOps2 اون وسط میبود که دلمون خوش باشه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

به هر حال ممنون که اینقدر خوب تخفیف میدی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خدایی راس میگی , اصلا نخواستیم نمیفروشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]