Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اموزش انلاین بازی کردن Mw3 و Bo2 ( بازگشت پلاس مستر )
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
[تصویر:  bg.png]

www.Plusmaster.ir

با سلام خدمت دوستان گرامی
وب سایت ایرانی پلاس مستر دوباره و با قدرت بیشتر شروع به کار کرده و در حال حاضر پروژه های Mw3 و Black Ops 2 رو ساپورت میکنه با امکانات بیشتر نسبت به قبل
خوب میریم سر معرفی پروژه ها و امکانات جدید

==============================================================================================

.: پروژه Plus Mw3 :.

خوب در حال حاضر پلاس مستر دارای 12 سرور ایرانی و خارجی هستش
در حال حاضر Mode های LSDSnipe و ISnipe و Infected و SND - FFA - TDM رو میتونید در این روش بازی کنید با پینگ تایم پایین نسبت به روش تکنو و ...

[تصویر:  kzvqtysfcp9lkqsfykrg.png]

و همچنین تمام سرور ها دارای انتی چیت قدرتمند هستند که نسبت به قبل خیلی قویتر و بهتر شده به طوری که هر چیتی رو شناسایی و بن میکنه

[تصویر:  bjyss67nqv7dqziqi68m.png]

اموزش راه اندازی بازی رو میتونید از اینجا مشاهده کنید :

http://http://community.plusmaster.ir/to...%86%D8%AA/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.: پروژه Plus Ops2 :.

خوب سرور های بلک اپس 2 بهتر شده و کمتر قطع میشه
4 تا DLC بازی رو به خوبی ساپورت میکنه و در اینده به احتمال 70% شاهد Map محبوب Orgins خواهیم بود
و قابلیت دیگه و جالب این روش اینه که ایندفعه در این پروژه از Dedicated Server هم پشتیبانی میکنه و بزودی هم کرک Dedicated Server منتشر میشه و سرور های Black Ops 2 هم Run میشن و دیگه نیاز نیست هاست بزنید یا منتظر Invite کسی باشید

[تصویر:  5k1yscjgds3061tb1xd1.png]

[تصویر:  uosx8yzgy826aehay07q.png]

همونطور که میبینید این روش بهتر شده و به زودی Dedicated Servers هم کامل میشه و میتونید با Lag و Dlay کمتر نسبت به روش های دیگه بازی کنید

در کرک بعدی :

Anti Cheat

Dedicated Server

Suppot Orgin Map(به احتمال 70%)

اموزش جدید انلاین بازی کردن این روش رو میتونید در اینجا ببینید :

http://community.plusmaster.ir/topic/61-...%A7%D8%B2/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان این روش با قدرت برگشته و برای بهتر شدن به شما هم نیاز داره

خواهشا به دوستان خودتون اطلاع بدید و همچنین امیدوارم دوستانی که بعد از Down شدن پلاس مستر به روش های دیگه روی اوردن هم به این روش برگردن تا پرچم رو ببریم بالای بالا

Plus Master
من میخواستم عضو بشم.تمام اطلاعات رو هم درست می نویسم ولی ثبت نام نمیشه.چرا؟
چی Error میده ؟
(11-27-2014, 11:40 PM)'Dark Master' نوشته است: [ -> ]چی Error میده ؟

الان دوباره امتحان کردم،مشکلی نداشت.چند ساعت پیش چندین بار خواستم ثبت نام کنم نشده بود.ولی الان بدون هیچ ایرادی ثبت نام شد!!!

سلام رفتم تو سایتتون و یک اکانت ساختم ولی نمیتونم کسی رو Add کنم که باهاش Black ops2 بازی کنم . گزینه add Friend تو صفحه پروفایل ها نبود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جان من کی مثل MW3 میخواین Dedicated Server راه بندازین ؟؟ اگه بشه خیلی عالیه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]در ضمن لینک دانلود DLC های Black OPs 2 خرابه لطفا رسیدگی کنید
لینک های اموزش که کار نمیکنه الان......
می تونیم به راحتی به سرورهای بازی MW3 وصل بشیم؟
(11-28-2014, 02:21 AM)GHOSTxRuthless نوشته است: [ -> ]سلام رفتم تو سایتتون و یک اکانت ساختم ولی نمیتونم کسی رو Add کنم که باهاش Black ops2 بازی کنم . گزینه add Friend تو صفحه پروفایل ها نبود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جان من کی مثل MW3 میخواین Dedicated Server راه بندازین ؟؟ اگه بشه خیلی عالیه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]در ضمن لینک دانلود DLC های Black OPs 2 خرابه لطفا رسیدگی کنید

http://community.plusmaster.ir/topic/68-...dd-friend/

تو این پست اموزش add کردن رو گزاشتم
لینک ها به زودی درست میشن

(11-28-2014, 02:23 PM)MAMMUT10 نوشته است: [ -> ]لینک های اموزش که کار نمیکنه الان......

چرا کار نمیکنه ؟اموزشا جدیده و کار میکنه همشون

(11-28-2014, 03:14 PM)Mortezabinam نوشته است: [ -> ]می تونیم به راحتی به سرورهای بازی MW3 وصل بشیم؟

بله به راحتی وصل میشه اگه دقیقا مثل اموزش عمل کنید مشکلی هم ندارید

سلام دوستان
من عضو سایت هستم و دارم بازی میکنم اگه کسی خواست بگه تا با هم بشینیم با هم بازی کنیم.
و یه سوال دیگه این که برای من بعضی مواقع که روی سرور کلیک میکنم وصل نمیشه و هر کاری هم میکنم نمیشه اگه راهنمایییم کنید ممنون میشم.
دوستان من تو پلاس ماستر نام کاربریم MortezaGhost هستش.خواهشن منم ادد کنین.من که بلد نبودم چجوری ادد کنم.

یه سوال دیگه و اونم اینکه بازی MW3 با نسخه 3 dvd کار می کنه یا باید 4 dvd باشه بازی؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4