Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فراخوان جذب خبرنگار +حقوق
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  %D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%B3-%DA%AF%DB%8C%D9%85-logo.png]
سلام به همه ی هم میهنان عزیز
همون طور که میدونید سایت اطلس گیم مدت زیادی نیست که کار خودش رو در این عرصه شروع کرده و تا الان شاهد اتفاقات و مشکلات زیادی بودیم و از اونجایی که از نظر نیروی فعال کمبود وجود داره برای جذب نیروی بیشتر برای سایت امروز این فراخوان منتشر شده و از دوستانی که توانایی و تمایل همکاری دارند دعوت میکنیم تا به تیم تحریریه وبسایت اطلس گیم ملحق بشن. 
شرایط خاصی وجود نداره فقط همون طور که میدونید خبرنگاری یا همون ترجمه اخبار خارجی نیاز مند دانش ترجمه است ولی با این وجود شرایط زیر برای ورود به تیم نیازه

شرایط:
  1. اشنایی با فن ترجمه
  2. خوش قول بودن
  3. اشنایی با اصول نگارش
سن مهم نیست
 حقوق:
1_افرادی که کمتر از یک ماه فعالیت کنند………… هر ۱۰۰۰۰ کلمه ۳۰ هزار تومان
۲_ افرادی که بیش از یک ماه فعالیت کنند……….. هر ۱۰۰۰۰ کلمه ۴۰ هزار تومان

دوستانی که تمایل به همکاری دارند میتونن با ای دی بنده در ارتباط باشند.asgame150000

با تشکر
وبسایت خبری ،تحلیلی اطلس گیم

دوستان هنوز کمبود نیرو هست و خبرنگار میپزیریم.حقوقمون هم حتی بیشتر از گیمفا هستش.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
دوست داشتک کمکتون کنم ولی من گرافیستم موفق باشید
(12-05-2014, 03:12 PM)'Sherlock_Holmes' نوشته است: [ -> ]دوست داشتک کمکتون کنم ولی من گرافیستم موفق باشید

تشکر ولی فعلا نیاز به گرافیست نداریم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خب روزی چنتا باید خبر بزنیم اخه مدرسه و مشکلاتی هم وجود داره!

(12-05-2014, 09:01 PM)'drakes' نوشته است: [ -> ]خب روزی چنتا باید خبر بزنیم اخه مدرسه و مشکلاتی هم وجود داره!

در روز حداقل 2 پست ولی اگر کسی به صورت مداوم پست بزاره (هر روز) یک پست هم قبول میکنیم.
داخل ترجمع زیاد فعالیت نداشتم ( یک سال داخل سایتی بودم )

اما داخل مقاله نویسی الان هم فعالیت دارم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(12-08-2014, 06:34 PM)'mohammada' نوشته است: [ -> ]داخل ترجمع زیاد فعالیت نداشتم ( یک سال داخل سایتی بودم )

اما داخل مقاله نویسی الان هم فعالیت دارم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

با ای دی بنده در ارتباط باشید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

up [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بیشتر از 3یا 4 بار شده که هر دفعه میاید ارسال خودتون رو که اسپم محسوب میشه رو پاک میکنید  و دوباره با یک "up" گفتن،پست رو بروز میکنید.
اگر قرار باشه که پست ها اینجوری بروز شوند،همون بهتره که بسته باشند.
بسته شد