Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: دانلود بازی آنلاین COD : Heroes برای اندروید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام.
امروز من بازی COD : Heroes رو برای موبایلم دانلود کردم تا ببینم چه طوری هست. وقتی که بازی رو توی گوشیم نصب کردم واقعا شگفت زده شدم چون این بازی از نظر من از همه لحاظ بهتر از بازی کلش اف کلن هست. این بازی فوق الاده هست و گرافیک بسیار خوبی داره. در اون می تونید شخصیت هایی مانند گوست یا پرایس یا مکت ویش رو کنترل کنید ( توی جنگ ها ، فرمانده هستند. ) جنگ های این بازی شبیه به کلش اف کلن هست ولی یک سری امکانات به اون اضافه شده. من اصلا نمی دونم چه طوری این جا این بازی رو توصیف کنم ولی باید این رو بگم که من حدود 4 ماه هست که دارم کلش رو بازی می کنم ولی با دیدن این بازی ، شاید بیشتر یا کل تمرکزم رو روی این بازی بگذارم. این بازی تمام تمام قابلیت های بازی کلش رو دارد و علاوه بر اون هم قابلیت های جالب دیگری دارد. برای اطلاعات بیشتر می توید به این لینک http://www.farsroid.com/call-of-duty-heroes-android/ مراجعه فرمایید یا در موتور های جست و جوگر نام بازی را سرچ کنید.
دانلود فایل نصبی بازی
دانلود دیتا بازی
ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید. فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.activision.callofduty.heroes در مسیر Android/data کپی کنید. بازی را اجرا کرده و مدتی ( حدود 2 یا 3 دقیقه صبر کنید. )
با تشکر.
محل قرار دادن تاپیک اشتباه بوده و طبق قانون شماره۳ بخش دانلود،پست بسته میشود.