Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: God of war تایید شد | استودیوی Santa Manica در حال ساخت بازی|اطلاعات بیش تر بزودی..
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سونی پس از پراکنده شدن شایعات بسیار رسما نسخه ی جدید God of War را تایید کرد. 
[تصویر:  God-of-War-Kratos-670x418-620x330.jpg]
-- در مراسمی که دیروز برگذار شد، کارگردان این بازی آقای Cory Barlog نسخه ی بعدی این بازی ( God of War) را تایید کرد، بر طبق گفته ی ایشان، استودیوی Santa manica بر روی نسخه ی جدید این بازی کار خواهد کرد، ایشان زیاد حرفی از جزئیات بازی نزدند و توضیح بیش تری ندادند و اعلام کردند که ممکن است طی 1 یا 2 سال بعد این بازی منتشر شود.

هنوز مشخص نیست که آیا ستاره ی این نسخه نیز مانند نسخه های قبل کریتوس می باشد یا نه!
VG247

لطفا منبع، و تصویر خبر رو هم قرار بدید.
درود
بهترین خبر ممکن بود
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بینم اینبار سانتا مونیکا کبیر چیکار میکنه...
واقعا خوشحالم که ساخت نسخه چهارم این بازی رو به کارگردان نسخه دوم این بازی اقای CORY BARLOGدادن
این مرد با گاد اف وار 2شخصیت کریتوس رو به اوج رسوند انگار بازم میخواد این کارو بکنه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
یمی از بهترین خبرهای ممکن بود![img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
حداقل واسه این نسخه میرم 
ps 4 
میگیرم
(12-07-2014, 08:28 PM)LYON نوشته است: [ -> ]واقعا خوشحالم که ساخت نسخه چهارم این بازی رو به کارگردان نسخه دوم این بازی اقای CORY BARLOGدادن
این مرد با گاد اف وار 2شخصیت کریتوس رو به اوج رسوند انگار بازم میخواد این کارو بکنه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
به اوج؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
تو نسخه دوم شخصیت و داستان رو به لجن کشیدند. کدوم اوج؟
تمام چیزهایی که نسخه اول کاشته بود رو تو دو زدند ترکوندند. درباره نسخه سه هم که هیچی نگم بهتره.
خدای جنگ باید تو همون نسخه اول تموم میشد. بیخودی کشش دادن و با اینکار داستان فوق العاده اسطوره ای و عالی نسخه اول رو در حد یه انتقام مسخره و بچگانه پایین کشوندند.
(12-08-2014, 05:08 AM)'PWLG' نوشته است: [ -> ]
(12-07-2014, 08:28 PM)'LYON' نوشته است: [ -> ]واقعا خوشحالم که ساخت نسخه چهارم این بازی رو به کارگردان نسخه دوم این بازی اقای CORY BARLOGدادن

تمام چیزهایی که نسخه اول کاشته بود رو تو دو زدند ترکوندند. درباره نسخه سه هم که هیچی نگم بهتره.
خدای جنگ باید تو همون نسخه اول تموم میشد. بیخودی کشش دادن و با اینکار داستان فوق العاده اسطوره ای و عالی نسخه اول رو در حد یه انتقام مسخره و بچگانه پایین کشوندند.

شخصیت و داستان رو به لجن کشیدن[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

شاید قسمت دوم و سوم داستانشون به اندازه قسمت اول پیچیده نبود ولی چندان چیزی هم کم نداشتند از قسمت اول اون قسمت فرعی یعنی Ascension بود که قشنگ گند زد به هرچی GOW هست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(12-07-2014, 08:28 PM)'LYON' نوشته است: [ -> ]واقعا خوشحالم که ساخت نسخه چهارم این بازی رو به کارگردان نسخه دوم این بازی اقای CORY BARLOGدادن

چیزی که من الان در موردش بحث می کنم شخصیت کریتوسه
کریتوش به نظر خودم تو نسخه دوم شجاه تر وبا هوش تر ونترس تر دیده میشد
اصلا این واقعیت که نسخه دوم از همه بهتر بود هیشکی منکرش نیست ولی شما انگاری زیاد این حرفو قبول نداری
اصلا بیشتر متا رو نسخه دوم کسب کرده
من خوذم تموم گاد اف وار هارو VERY HARDتموم کردم به نظر خودم لذت بخش ترینشون همین گادا ف وار 2بود
اصلا چیزی که باعث شد ملت سه سال برای گاد اف وار3 انتظار بکشن پایان بسیار بسیار جاه طلبانه گاد اف وار 2 بود
اما گاد اف وار 3 زیاد نتونست این جاه طلبی و شخصیت قهرمان وار کریتوس رو نشون بده (حداقل مثل نسخه دوم)
امید وارم منظور حرفامو گرفته باشی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(12-08-2014, 09:31 AM)'LYON' نوشته است: [ -> ]

چیزی که من الان در موردش بحث می کنم شخصیت کریتوسه
کریتوش به نظر خودم تو نسخه دوم شجاه تر وبا هوش تر ونترس تر دیده میشد
اصلا این واقعیت که نسخه دوم از همه بهتر بود هیشکی منکرش نیست ولی شما انگاری زیاد این حرفو قبول نداری
اصلا بیشتر متا رو نسخه دوم کسب کرده
من خوذم تموم گاد اف وار هارو VERY HARDتموم کردم به نظر خودم لذت بخش ترینشون همین گادا ف وار 2بود
اصلا چیزی که باعث شد ملت سه سال برای گاد اف وار3 انتظار بکشن پایان بسیار بسیار جاه طلبانه گاد اف وار 2 بود
اما گاد اف وار 3 زیاد نتونست این جاه طلبی و شخصیت قهرمان وار کریتوس رو نشون بده (حداقل مثل نسخه دوم)
امید وارم منظور حرفامو گرفته باشی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

همه جا حرف از قشنگتر بودن نسخه سوم میزنند اما به نظر من نسخه دو واقعا با نسخه های دیگر فرق داشت و سیر تکاملی انتقام و خونخواهی کریتوس رو به نمایش گذاشت.

صفحه‌ها: 1 2