Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: لیست خشن ترین عناوین سال 2014
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
   سایت Consumer Reports به تازگی لیست "خشن ترین عناوین سال 2014" را منتشر کرده است.عناوینی که کودکان هرگز نباید آنها را تجربه کنند!
مطمئنا پیش بینی بازی هایی که در این لیست حضور دارند،کار چندان سختی نیست و همان طور که انتظار می رفت، بازی پرطرفدار استدیو Rockstar یعنی GTA V که نسخه های قبلی آن نیز پای ثابت این لیست بوده اند،در این لیست حضور دارد.حال شما را به مشاهده ی این لیست دعوت می کنم:

1- GTA V

[تصویر:  GTAV.jpg]

2-Watch Dogs

[تصویر:  1396605671_watch_dogs.jpg]

3-The Evil Within

[تصویر:  the-evil-within-4.jpg]

4-Assassin's Creed Unity

[تصویر:  acu-gi-02_147186.jpg]

5-Sunset Overdrive

[تصویر:  2555793-sunset-overdrive-e3-propain-launcher.jpg]

اما بعد از عرضه ی این لیست سوالاتی درباره ی علت عدم حضور The Last of Us - شاهکار استدیوی ناتی داگ (گفتن انگلیسی اش را ننویسم چون مشکل دارد)- در این لیست مطرح شد که خیلی ها دلیل آن را عرضه ی این عنوان در سال 2013 می دانستند.البته باید خاطر نشان کنم که GTA V نیز اولین بار در سال 2013 عرضه شد و سپس نسخه ی Remaster آن عرضه شد.اما نکته ی عجیب دیگر درباره ی این لیست،حضور یکی از سری بازی های Assassin's Creed برای اولین بار در این لیست است که حتی از عنوان ترسناک استدیوی Bethesda یعنی The Evil Within هم بالا تر قرار گرفته است!

منبع: IGN

ناتی امریکا که نمیخوای بنویسی که مشکل داشته باشه [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] اما این لیست رو من قبول ندارم خیلی بیخوده .امیدوارم فردا اعلام کنن که این لیست شوخی بیش نبوده.
(12-12-2014, 12:45 PM)'p.s' نوشته است: [ -> ]ناتی امریکا که نمیخوای بنویسی که مشکل داشته باشه [img]images/smi/s0 (45).gif[/img] اما این لیست رو من قبول ندارم خیلی بیخوده .امیدوارم فردا اعلام کنن که این لیست شوخی بیش نبوده.

واقعا عجیبه که بازی شادی مثل Sunset جزو بازی های خشن باشه ولی اول بودن GTA V کاملا درسته....

سلام 
ممنون بابت مقاله ی خوبتون
من خب لیست قابل قبولیه ولی نمیدونم AC unity رو کجای دلم بزارم اخه این بازی چیش خشونت امیزه؟
بعد اینکه این همه بازی فقط همین 5 تا بازی خشن هستند؟واقعا که
فکر کنم سایت Consumer Reports قاطی زده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازم ممنون بابت مقاله و اطلاع رسانیتون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(12-12-2014, 12:55 PM)'مجید نصر' نوشته است: [ -> ]سلام 
من خب لیست قابل قبولیه ولی نمیدونم AC unity رو کجای دلم بزارم اخه این بازی چیش خشونت امیزه؟

سلام به دوست خوبم و ممنون از توجه شما.

درباره ی Assassin's Creed Unity باید بگم که این بازی به دلیل داشتن اون قسمت های غیر اخلاقی در این لیست قرار گرفته است.در ضمن فکر کنم منظور Consumer Reports این بود که بازی هایی که برای بچه ها مناسب نیستند و ACU هم به همین خاطر در این لیست قرار گرفته است.

(12-12-2014, 01:04 PM)'MA 77' نوشته است: [ -> ]
(12-12-2014, 12:55 PM)'مجید نصر' نوشته است: [ -> ]سلام 

سلام به دوست خوبم و ممنون از توجه شما.

درباره ی Assassin's Creed Unity باید بگم که این بازی به دلیل داشتن اون قسمت های غیر اخلاقی در این لیست قرار گرفته است.در ضمن فکر کنم منظور Consumer Reports این بود که بازی هایی که برای بچه ها مناسب نیستند و ACU هم به همین خاطر در این لیست قرار گرفته است.

اهان اگه از اون نظر در نظر بگیری بله درسته ولی من که من هستم این بازی The Evil Within رو بازی کردم جفت کردم وای به حال بچه ها(البته ما هنوز خودمون بچه هستیما)