Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: راهنمایی در مراحل بازی farcry4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام 
هی کجا میری!!؟.....بله با شما هستم که تو مراحل بازی farcry 4 گیر کردی و نمیتونی اون مرحله رو تموم کنی در این تاپیک بگو تا راهنماییت کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من خودم این بازی رو 2 بار تموم کردم

سلام داداش تاپیک خوبی زدی ممنون صد در صد من به این تاپیک احتیاج دارم
سلام داداش من توی مرحله the sleeping saint گیر کردم که باید بمب رو خنثی کنی البته مطمئن نیستم که باید خنثی شه حالا بگزریم من وقتی کاری که گفته رو انجام میدم هیچ اتفاقی نمیفته بعد یه مدت اون یکی مجسمه هم منفجر مشه بعد میبازم لطفا راهنمییم کن ممنون
جناب شما نبايد بمب رو خنثي كني بايد اون ادماييكه دارن بمب ميزارنو بكشي
خب من هم همه ی آدم هارو میکشم اما هیچ اتفاقی نمیفته یعنی باید صبر کنم بازم آدم بیاد؟
مرحله ی 1 میگه باید به برج برم تو راه قسمتی که میگه از دوربین استفاده کن میمیرم
میشه بیشتر توضیح بدید دوست عزیز یکم از اول شروع کنید بدونم کردوم مرحلس :)
(03-17-2015, 01:17 PM)mohamadtala نوشته است: [ -> ]سلام داداش من توی مرحله the sleeping saint گیر کردم که باید بمب رو خنثی کنی البته مطمئن نیستم که باید خنثی شه حالا بگزریم من وقتی کاری که گفته رو انجام میدم هیچ اتفاقی  نمیفته بعد یه مدت اون یکی مجسمه هم منفجر مشه بعد میبازم لطفا راهنمییم کن ممنون

هم باید بکشیشون هم اگه دیدی روی مجسمه ها بمب گذاشتن بری خنثی کنی، من کنار مجسمه ها c4 گذاشتم که هر وقت دارن بمب میذارن بترکونمشون، خیلی راحت تره :D

(03-19-2015, 05:01 PM)arianamjady نوشته است: [ -> ]مرحله ی 1 میگه باید به برج برم تو راه قسمتی که میگه از دوربین استفاده کن میمیرم

فکر کنم بازیت مشکل داره!! ی سرچی توی گوگل بزن ببین براش patch نیومده!!
من دقیقا بعد از مرحله city of pain یا اون مرحله که poul (فک کنم) رو میندازی صندوق عقب چاقوم غیب میشه دیگه نمیشه تیکدون کنم موقع پوست کندن هم چیزی تو دستش نیست میشه راهنمایی؟
اگه هم کرک بازی کردین بگین با کدوم کرک 
اگه احیانا ali213 بود میشه بازی رو فقط مرحله ای ها شو بعد این مرحله برین بعد واسم سیو ها رو لینک کنین چون سیو کاملو گرفتم چاقو بود ولی شانس من نیست دیگه چاقو خواش مند کمک ممنون
فک کنم مشکل از کرکت هست
کرک Reloaded نصب کن
صفحه‌ها: 1 2