Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Phil Spencer: اخبار جالبی برای Xboxبازان و PCبازان در ماه ژانویه منتشر می‌شود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  tzr3t12o1xzk7iswnnqp.jpg]

مدیرکل بخش Xbox شرکت مایکروسافت، یعنی Phil Spencer، فردی است که همواره اطلاعات تازه‌ای را راجع به برنامه‌هایی که مایکروسافت برای کنسول نسل هشتمیش در نظر گرفته منتشر می‌کند. به نظر می‌رسد که امروز نیز یکی از روز‌های فعالیت ایشان می‌باشد، چرا که در پاسخ به سوالات طرفداران در توییتر، پاسخ‌های جالبی داده است.

در ابتدا از او پرسیده شد که "آیا Gears Of War جدید همانند Gears Of War 3 از 3D پشتیبانی می‌کند؟". Phil Spencer نیز در پاسخ گفته است که:
نقل‌قول:
ما هنوز Gears Of War جدیدی را به صورت رسمی معرفی نکرده‌ایم و باید بگویم که ما در استودیو‌های First Partyمان وقت زیادی را صرف توسعه دادن 3D برای بازی‌هایمان نمی‌کنیم.
شخص دیگری نیز از Phil Spencer پرسید که "آیا در همایش Windows 10 که در 21 ژانویه برگزار می‌شود مسائلی وجود دارند که Xbox One را دخیل کنند؟". مدیرکل بخش Xbox نیز پاسخ داده است که:
نقل‌قول:
من فکر می‌کنم که چیزی که ما در آن همایش نشان خواهیم داد برای هر دوی PCبازان و Xboxبازان جالب خواهد بود.
در جواب به یکی از طرفداران نیز که گفته بود که این نسل بیش‌تر راجع به گرافیک بوده است، گفت که:
نقل‌قول:
قبل از این که این نسل به پایان خود برسد، ما تکنولوژی‌های نسل بعدی (علاوه بر گرافیک و فیزیک بازی‌ها) را از بسیاری از شرکت‌ها خواهیم دید. تحولی در بازی‌های ویدئویی در راه است.
سپس تاسیس کننده Capy Studios از عوامل مشغول به کار در بخش Xbox و رهبران آن بابت این که به این جور مسائل، همانند پرسش‌های طرفدار، اهمیت می‌دهند تشکر کرده و جناب Phil Spencer نیز در جواب گفته است که:
نقل‌قول:
ما هم از شما به خاطر این که یک استودیو الهام‌ بخش هستید و سعی می‌کنید تا همیشه کار‌های ویژه‌ای را انجام دهید تشکر می‌کنیم.
به نظر می‌رسد که طرفداران باید منتظر اخبار جالب و هیجان‌انگیزی در ماه ژانویه باشند.

منبع

فک کنم بدونم سوپرایز بزرگشون چیه!
به احتمال %90 میان میگن که بازی های بعدی ما همه برروی ویندوز 10 نصب میشن! برای همین از الآن (منظورم اون موقع هست) همه ی PC بازان که از ویندوز 10 بهره مند هستن میتونن مثلا Gears Of War 4 رو تجربه کنن![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(12-23-2014, 03:12 PM)'GREAT ASSASSIN' نوشته است: [ -> ]فک کنم بدونم سوپرایز بزرگشون چیه!
به احتمال %90 میان میگن که بازی های بعدی ما همه برروی ویندوز 10 نصب میشن! برای همین از الآن (منظورم اون موقع هست) همه ی PC بازان که از ویندوز 10 بهره مند هستن میتونن مثلا Gears Of War 4 رو تجربه کنن![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

نکته خوبیه!
اتفاقا یکی از طرفداران گفته بود که "امیدوارم اخبار جالبتون این نباشه که قراره بازی‌های انحصاری Xbox One رو برای PC پورت کنید" که خب Phil Spencer جواب همه رو در بالا داده اما به پرسش این جناب پاسخ نداده!
البته من فکر نمیکنم این طور باشه چون یکی از اصلی ترین دلایل خرید کنسول بازی انحصاری‌های اون هست که اگه اون‌ها هم برای PC منتشر بشن که دیگه کسی سمت کنسول نمیره!

واقعا خبر خوبی بود بلاخره یک کمی به PC بازان توجه کردند با این خبر باید مشتاقانه منتظر[font] [/font]همایش Windows 10 باشیم و ببینیم چه چیزی در انتظار ماست.
با تشکر بابت خبر