Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: یک شخصیت جدید در تیکن7
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  tekken.jpg]
تکن 7 یکی از مهمترین و انتظار و بسیار پیش بینی عنوان مبارزه سال 2015 است ، و به عنوان یک سال هدیه ای جدید برای طرفداران سری بازی مدیر Katsuhiro هرادا نشان جنگنده با نام تجاری جدید برای تکن 7. این جنگنده جدید را تحسین کرد از عربستان سعودی و نام خود را است 
در پایین عکس هایی از ای شخصیت رو میتونید مشاهده کنید
[تصویر:  Tekken-7-Shaheen.jpg]
[تصویر:  Tekken-7-Shaheen-artwork-1.jpeg]
[تصویر:  Tekken-7-Shaheen-artwork-2.jpg]
بازی تیکن ادر سال 2015 با قدرت خیلی بالا برای کنسول های نسل 8 عرضه شود و امکان دارد برای کنسول های نسل هفت 7 عرضه نشود
منبع=http://www.gamepur.com/news/17493-dev-un...e-out.html

داداش خیلی ممنون یک غلط داری تصحیش کن در نوشتی ادر
(01-01-2015, 12:23 PM)'sahdow' نوشته است: [ -> ]داداش خیلی ممنون یک غلط داری تصحیش کن در نوشتی ادر

تحصیح شد

تکن 7 یکی از مهمترین و انتظار و بسیار پیش بینی عنوان مبارزه سال 2015 است ، و به عنوان یک سال هدیه ای جدید برای طرفداران سری بازی مدیر Katsuhiro هرادا نشان جنگنده با نام تجاری جدید برای تکن 7. این جنگنده جدید را تحسین کرد از عربستان سعودی و نام خود را است 
[align=center]در پایین عکس هایی از ای شخصیت رو میتونید مشاهده کنید 
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خداییش حسین خودت یک دور بخون .
ببین گوگل ترنسلیت همه رو قاتی پاتی ترجمه میکنه . فقط برای کلمه مناسبه ، جمله بدرد نمیخوره !
(01-01-2015, 01:29 PM)'Dead Soldier' نوشته است: [ -> ]
در پایین عکس هایی از ای شخصیت رو میتونید مشاهده کنید 
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خداییش حسین خودت یک دور بخون .
ببین گوگل ترنسلیت همه رو قاتی پاتی ترجمه میکنه . فقط برای کلمه مناسبه ، جمله بدرد نمیخوره !
دیگه ببخشید من خودم خواستم تجمه کنم که جملاتش پیچیده بود فعل داشت که ما سال آینده فعل رو میخوانیم برای همین توی گوگل ترمزیلت ترجمه کردم

نقل‌قول:
کاربر عزیز این متن کاملا نامفهومه، و برای این که خواننده متوجه بشه که چی نوشتین باید بره خودش منبع رو دقیق بخونه و به نوعی برای خودش ترجمه کنه!
بسته شد.