Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Uk Games Chart | عنوان Evolve در بالاترین مقام جدول!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  2418269-evolve+preorder.jpg]

هفته پیش بود که عنوان Call of Duty Advanced Warfare مانند همیشه در صدر بود اما ایندفعه قضیه فرق میکند ! در لیست پرفروش ترین بازی های انگلستان که این هفته منتشر شده است، دیگر نمیتوان Call of Duty Advanced Warfare را در صدر جدول پیدا کرد ! عنوان تقدیر و تحسین شده Evolve که در E3 2014 جوایز بسیاری را درو کرده بود ، در هفته پیش منتشر شد و ظاهرا توانسته رتبه یک را در جدول پرفروشترین بازی های این هفته انگلستان کسب کند و تخت پادشاهی را از عنوان بسیار محبوب و پرطرفدار Call of Duty Advanced Warfare بگیرد و Call of Duty Advanced Warfare این هفته در مقام سوم قرار دارد . هفته پیش که مسخه نسل هشتمی GTA V در مقام دوم قرار داشت، این هفته در مقام پنجم قرار دارد همچنین FIFA 15 که در مقام سوم قرار داشت هفته گذسته، این هفته در مقام ششم قرار دارد . عنوان The monster Hunter 4 نیز که هفته پیش اولین هفته آن بود، در مقام چهارم قرار دارد .

لیست کامل چهل بازی پرفروش هفته گذشته انگلستان :

[تصویر:  dx7zvpjgsdupephbplg9.png]

بودن Evolve توی صدر جدول میشه گفت قابل پیش بینی بود چون هفته اول انتشارش هست و به احتمال زیاد هفته آینده دیگه توی این مقام نمیبینیمش (هر چند من خودم فکر میکردم این هفته هم COD توی صدر باشه)
حرف های بالا  به نظرم راجع به عنوانی که مقام دوم رو هم داره صدق میکنه
ممنون بابت لیست
خیلی ممنون از لیست
آیا بازی evolve فقط انلاین هست؟
من گیم پلی اش رو دیدم خوشم نیومد
درضمن بعضی از دوستان میگفتن برای pc افتضاح پورت شده!!!!
خب طبیعیه چون هفته اول انتشار بازی هست
Dying Light کوش
من موندم این cod ghosts چطوری با وجود نسخه جدید cod هنوز فروش داره
7تا بازی از یوبی سافت تو لیسته.  :angel: رتبه ی گوست تو حلقم.