Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: عنوان Uncharted 4: A Thief’s End بر روی PS4 با رزولوشن و فریم ریت ۱۰۸۰p/30FPS اجرا خو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

Mobin Ahmadi

[تصویر:  date.png]اسفند ۱۵ام, ۱۳۹۳| ۲۲:۱۲   مبین احمدی [تصویر:  1425651931-bpfull.jpg&w=48&id=23598&random=1425651931]  

[تصویر:  Uncharted-4-A-Thief%E2%80%99s-End-5-1024...00x100.jpg]


Naughty Dog هنوز تصمیم نگرفته است که می خواهد بازی Uncharted 4: A Thief’s End را برای PlayStation 4 با رزولوشن و فریم ریت ۱۰۸۰p/30FPS منتشر کند یا با رزولوشن و فریت ریت ۱۰۸۰p/60FPS! اما به تازگی از سوی مجله ی Play UK خبر می رسد که این بازی قرار است با رزولوشن و فریم ریت ۱۰۸۰p/30FPS اجرا شود. با اطلاعات بیشتر در این مورد ، با ما همراه شوید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، مجله ی بریتانیاییِ Play UK اعلام کرده است که بازی Uncharted 4: A Thief’s End در نهایت با رزولوشن ۱۰۸۰p و فریم ریت ۳۰fps بر روی PS4 اجرا می شود. این خبر امروز به طور رسمی از این مجله به دست رسید. اعضای این مجله ، نسخه ی demo بازی را انجام داده بودند و اذعان داشتند که بازی در نهایت با رزولوشن ۱۰۸۰p و فریم ریت ۳۰fps اجرا خواهد شد.

به گزارش Play UK ، در نسخه ی بعدی سری بازی های Uncharted دشمنان از هوش مصنوعی بسیار بالایی بهره مند خواهد بود که می تواند برای طرفداران بازی خوشحال کننده باشد چراکه با چالش های سخت تری رو به رو خواهند بود.اخیرا کارگردانان بازی Uncharted 4: A Thief’s End درمورد فریم ریت بازی صحبت هایی کرده اند. آن ها معتقد هستند که رسیدن به فریت ریت ۶۰fps کار بسیار مشکلی است:

بدون شک رسیدن به این فریت ریت بالا کار بسیار مشکلی است حتی این موضوع درمورد بازی TLOU وجود داشت. در حال حاضر می خواهیم بیشتر بر روی Uncharted 4: A Thief’s End تمرکز کنیم تا شما به هنگام انتشار بازی از گرافیک آن حیرت زده شوید. اما رسیدن به این فریت ریت اصلا کار آسانی نیست.

در ادامه می توانید تصویری از مجله ی Play UK را مشاهده کنید:

[تصویر:  play-uk-magazine-issue-254-cover.jpg]
مجله Play UK شماره جدید
داستان بازی Uncharted 4: A Thief’s End سه سال پس از پایان وقایع Uncharted 3: Drake’s Deception آغاز می شود، جایی که ما شاهد قهرمان بازی یعنی Drake در یک جزیره هستیم و Sam به عنوان برادرش سراغ او می آید تا اینکه در نهایت باز هم ماجراجویی های این دو برای کشف گنج آغاز شود.

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End طی سال جاری ، به صورت انحصاری ، برای کنسول نسل هشتمی سونی منتشر خواهد شد. اگر دوست دارید درمورد بازی ، اطلاعاتی کامل به دست آورید بد نیست سری به بزنید.
دوست عزيز اخبار رو نميتونيد از صفحه اصلي سايت به بخش خبري انجمن كپي كنيد، حتي اگه مال خودتون باشه.
ميتونيد اون ها رو در ترد ها قرار بديد.
تاپيك بسته شد.