Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: معرفی چند بازی انلاین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام لطفا
یگ چند تا بازی خوب انلاین معرفی کنید که
راحت نصب شه و بی درد سر باشه
Teeworlds - Dota 2 - Counter Strike - World of Warcraft - League of Legends -
Team Fortress 2 رو حتما بازی کن تو سبک شوتره، بعد از دوتا2 و کانتر سومین بازی محبوبه که مجانی هست با متای 92، راحت هم از استیم دانلود میشه. store.steampowered.com/app/440
(03-18-2015, 09:24 AM)j4h4n نوشته است: [ -> ]Team Fortress 2 رو حتما بازی کن تو سبک شوتره، بعد از دوتا2 و کانتر سومین بازی محبوبه که مجانی هست با متای 92، راحت هم از استیم دانلود میشه. store.steampowered.com/app/440

داداش Team Fortress 2 باحاله؟1 ساعت بازی کنم چقدر از حجم اینترنت رو میبره؟
(03-18-2015, 09:49 AM)mahdikafshgar نوشته است: [ -> ]
(03-18-2015, 09:24 AM)j4h4n نوشته است: [ -> ]Team Fortress 2 رو حتما بازی کن تو سبک شوتره، بعد از دوتا2 و کانتر سومین بازی محبوبه که مجانی هست با متای 92، راحت هم از استیم دانلود میشه. store.steampowered.com/app/440

داداش Team Fortress 2 باحاله؟1 ساعت بازی کنم چقدر از حجم اینترنت رو میبره؟

100%، سبک شوتر و فان هست و اصلا خسته کننده نمیشه من الان بیشتر از 1000 ساعت بازیش کردم هنوز خسته نشدم،  اینجارو نگاه کن آمار لحظه با لحظه بازیکنای بازیهارو داره  http://steamcharts.com دیگه از تعداد پلیر ها معلومه باحاله یا نه!
میزان مصرف اینترنت دقیق اندازه نگرفتم اما بستگی به تعداد پلیرهای توی سرور داره اما حدود 40 تا 70-80 مگ ساعتی مصرف میشه