Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: kratos یا soild snake
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دو شخصیت kratos و soild snake دو شخصیت از دو بازی با دو سبک مختلف اند اما در این نظر سنجی محبوبیت شخصیت مد نظر می باشد.
ONLY KRATOS

البته از اسنيك هم خيلي خوشم مياد مخصوصا تو نسخه 4
مقایسه اسنیک با کریتوس اصلا کار خوبی نیست! Confused86:
(09-08-2012, 12:36 PM)MR.TANGO نوشته است: [ -> ]مقایسه اسنیک با کریتوس اصلا کار خوبی نیست! Confused86:

چرا؟Confused66:Confused66:Confused66:
(09-08-2012, 12:40 PM)hitman 47 نوشته است: [ -> ]
(09-08-2012, 12:36 PM)MR.TANGO نوشته است: [ -> ]مقایسه اسنیک با کریتوس اصلا کار خوبی نیست! Confused86:

اسنیک کجاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !
کریتوس کجااا !
(09-08-2012, 12:42 PM)MR.TANGO نوشته است: [ -> ]
(09-08-2012, 12:40 PM)hitman 47 نوشته است: [ -> ]

اسنیک کجاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !
کریتوس کجااا !

بعد از نظر سنجی معلوم میشه که
soild snake کجا؟
kratos کجا؟
آخه من مرده شماها زنده Kratos رو با اون Snake مزخرف مقایسه می کنند؟ باز اگه می گفتین Masterchief ادم شاخ در نمی آورد!!! شاهکار استودیوی سانتا مونیکا رو با چرت و پرت های کونامی مقایسه می کنند؟؟؟ Confused66:Confused66:
(09-08-2012, 03:41 PM)Expellite نوشته است: [ -> ]آخه من مرده شماها زنده Kratos رو با اون Snake مزخرف مقایسه می کنند؟ باز اگه می گفتین Masterchief ادم شاخ در نمی آورد!!! شاهکار استودیوی سانتا مونیکا رو با چرت و پرت های کونامی مقایسه می کنند؟؟؟ Confused66:Confused66:

برادر من شما متال گیر رو درک نکردی
این بازی با روحیه همه سازگار نیست
کلا این بازی رو هرکسی نمیتونه تموم کنه
بعدشم ما چیکار داریم به شاهکار استودیوی سانتامونیکا
کریتوس رو سانتا مونیکا خلق کرده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در مورد بازی های کونامی هم قبول دارم بیشتریاش آشغاله ولی این متال گیر داستان داره داداش گلم
شما اگه 1و2و3 رو هم بازی نکرده باشی ولی 4 رو بازی کرده باشی میفهمی من چی میگم
سم فیشرConfused25:Confused25:Confused25:
(09-08-2012, 03:41 PM)Expellite نوشته است: [ -> ]آخه من مرده شماها زنده Kratos رو با اون Snake مزخرف مقایسه می کنند؟ باز اگه می گفتین Masterchief ادم شاخ در نمی آورد!!! شاهکار استودیوی سانتا مونیکا رو با چرت و پرت های کونامی مقایسه می کنند؟؟؟ Confused66:Confused66:

Expellite اخرین بارت باشه که به متال گر توهین میکنی!:Rage:
تو سایت هم اینکار رو کردی.Confused66:
البته تقصیری نداری چونکه سن و سالی نداری و فقط احساسی نظر میدی.برو همون متال گیر میکرو رو بازی کن اگه بتونی متوجه شی که نمیشی میفهمی چیه .Confused66:
(نسلی که از بازی فقط و فقط گرافیک بخواد همین میشه دیگه !)Confused83:
صفحه‌ها: 1 2