Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک رسمی Easter Egg بازی های ویدئویی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
کسری جان به نظرت بهتر نبود رازی که یه تاپیک جداگانه براش وجود داره رو اینجا نگی و توی تاپیک خودش بگی؟
ی تاپیک بزنید و هر راز رو تو ی پست قرار بدید و فقط راز باشه نه بحثی نه چیزی شما حلش میکنی و تو تاپیک قرار میدی به همراه عکس و مکان دقیق و همه اینا اینطوری بهتره تا 10 صفحه تاپیک بخونی واسه ی راز
(05-24-2015, 01:41 PM)last assassin نوشته است: [ -> ]کسری جان به نظرت بهتر نبود رازی که یه تاپیک جداگانه براش وجود داره رو اینجا نگی و توی تاپیک خودش بگی؟

مگه این هم شامل رازهای مخفی نمیشه ؟
خوب اینجا هم تاپیک رازهای مخفیه دیگه به نظرم بهتر بود شما بیایید و اطلاعاتتون رو اینجا به انتشار بگذارید به هر حال هر چی جامع تر مفید تر مگه نه ؟ 

(05-24-2015, 01:45 PM)tak3az.ir نوشته است: [ -> ]ی تاپیک بزنید و هر راز رو تو ی پست قرار بدید و فقط راز باشه نه بحثی نه چیزی شما حلش میکنی و تو تاپیک قرار میدی به همراه عکس و مکان دقیق و همه اینا اینطوری بهتره تا 10 صفحه تاپیک بخونی واسه ی راز

حرف شما متین ولی خوب این تاپیکی که میگید رو بزنیم هم باز مردم تبادل نظر میکنند و میشه همین اش و همین کاسه پس نیشه رسما کاریش کرد و تازه خر تو خر میشه راز ها
پس بهتره همینجا باشن 
حالا شما هر طور راحتید ولی من اینو ادامه میدم
کسری جان داداشم من پشتتم ادامه بده
ولی شما میتونید راز هاتون رو اضافه کنید و هر چند روز یکبار تاپیک تکونی کنید و پست هایی بجز راز رو پاک کنید
(05-24-2015, 02:02 PM)tak3az.ir نوشته است: [ -> ]ولی شما میتونید راز هاتون رو اضافه کنید و هر چند روز یکبار تاپیک ت***** کنید و پست هایی بجز راز رو پاک کنید

من که نمیتونم نظری که تو دادی رو پاک کنم 
هر کسی هر پستی بذاره خودش میتونه پاکش کنه
(05-24-2015, 02:02 PM)tak3az.ir نوشته است: [ -> ]ولی شما میتونید راز هاتون رو اضافه کنید و هر چند روز یکبار تاپیک ت***** کنید و پست هایی بجز راز رو پاک کنید

خب اینی که شما دارید میگن در حد یک نظریه هست .
هر کس مطابق سلیقه خودش تاپیکش رو ادامه میده .
آقا مگه تایپک مخصوص راز های مخفی gta v نیست این چیه دیگه خواهشا تیتر مقاله رو عوض کنید.
(05-24-2015, 01:45 PM)badboyX نوشته است: [ -> ]
(05-24-2015, 01:41 PM)last assassin نوشته است: [ -> ]کسری جان به نظرت بهتر نبود رازی که یه تاپیک جداگانه براش وجود داره رو اینجا نگی و توی تاپیک خودش بگی؟

خوب اینجا هم تاپیک رازهای مخفیه دیگه به نظرم بهتر بود شما بیایید و اطلاعاتتون رو اینجا به انتشار بگذارید به هر حال هر چی جامع تر مفید تر مگه نه ؟ 
دوست عزیز
اولا که نظر شما محترمه
دوما اون تاپیک خیلی زودتر از این تاپیک ساخته شده
سوما وقتی یه تاپیک تخصصی راجع به یه راز وجود داره، نباید اون راز رو توی تاپیک کلی و جامع تر آورد!
در هر صورت به نظرم این کار درست نیست چون یه تاپیک تخصصی برای این راز وجود داره!
(05-24-2015, 02:47 PM)last assassin نوشته است: [ -> ]
(05-24-2015, 01:45 PM)badboyX نوشته است: [ -> ]

دوست عزیز
اولا که نظر شما محترمه
دوما اون تاپیک خیلی زودتر از این تاپیک ساخته شده
سوما وقتی یه تاپیک تخصصی راجع به یه راز وجود داره، نباید اون راز رو توی تاپیک کلی و جامع تر آورد!
در هر صورت به نظرم این کار درست نیست چون یه تاپیک تخصصی برای این راز وجود داره!

خوب شما کار خودت رو ادامه بده و من هم کارمو 
اینجوری ملت هم بیشتر اطلاعات کسب میکنند.
در ضمن من رازهایی رو میدونم از این بازی که هر کسی کشفشون نکرده بهر حال باید جامع باشند دیگه
نظر شما هم محترمه و هر دوطرف راه خودشو ادامه بده بهتره

(05-24-2015, 02:47 PM)HOSSEIN COD نوشته است: [ -> ]آقا مگه تایپک مخصوص راز های مخفی gta v نیست این چیه دیگه خواهشا تیتر مقاله رو عوض کنید.

دقیقا نفهمیدم چی گفتی ولی اگه منظورت حل معمای کوه هزار سالس  باید بگم از این به بعد تصمیم گرفتم که هر راز جدیدی میذارم اسم راز رو هم به تیتر اضافه کنم که خواننده قاتی نکنه

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20