Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بخش زامبی برای call of duty black ops 3 تایید شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  black_ops_3111111.jpg]
چندی پیش در یک خبری که منتشر شده بود، در نشان میداد که نسخه ی بعدی call of duty نسخه ی سوم black ops 3 هست حتی با انتشار یک تیزر از این بازی بازم مردم باور نکردن، ولی امروز یک خبر منتشر شده که میگوید بخش زامبی برای این بازی تایید شد که اینخبر باعث شد همه باور کنند که نسخه ی بعد call of duty نسخه ی black ops3 هست.
اکتیویژن بعد از انتشار تیزر این بازی دید که بیشتر مردم این بازی رو باور نداشتند، این خبر رو به در یکی از سایت های بازی گفت، شما میتوانید نسخه ی زامبی با سه حالت آنلاین، یک نفره، و سه نفره میتوانید بازی کنید
هچنین ایشان گفت در 26 آپریل اطلاعات زیادی رو از این بازی میگوییم.
منبع
:angel:  چه خوب !
من نمی دونم چرا ولی عاشق نسخه BLACK OPS هستم .الان دارم بال در میارم :angel:
امید وارم هر چه زود تر بیاد
نههههههههههههههههه
چرا آخه
مگه
قرار نبود جنگ جهانی باشه

خیلی ناراحت شدم
:(  :(  :(  :(
(04-10-2015, 11:13 AM)Hossein = Gamer نوشته است: [ -> ]نههههههههههههههههه
چرا آخه
مگه
قرار نبود جنگ جهانی باشه

خیلی ناراحت شدم
:(  :(  :(  :(
ایتفاقا بهتر که جنگ جهانی دوم نیامد چون اون بازی زیاد جالب نبود
خوبه عاشق بخش زامبي هستم
Black ops هم كه تعريف نداره
ممنون
(04-10-2015, 04:44 PM)Yesman4Ever نوشته است: [ -> ]خوبه عاشق بخش زامبي هستم
Black ops هم كه تعريف نداره
ممنون
ولی به نظر من زامبی بلک آپس 1 بهتر از 2 بود نسخه ی 2 مثل کارتون بود امیدوارم این اینطوری نباشه
بهترین سری بازیهای COD فقط سری MW چون نه خیلی تخیلی بود نه با آینده ربط داشت، Black ops خیلی تخیلی بود اصلا نمیتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم، فقط تنها نقطه ی قوتش داستانش بود، کاش MW میساختن.

علل موفقیت COD فقط سری MW هستش و دیگری بازی  World at War
(04-10-2015, 04:56 PM)FARCRYFORGTA نوشته است: [ -> ]بهترین سری بازیهای COD فقط سری MW چون نه خیلی تخیلی بود نه با آینده ربط داشت، Black ops خیلی تخیلی بود اصلا نمیتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم، فقط تنها نقطه ی قوتش داستانش بود، کاش MW میساختن.

علل موفقیت COD فقط سری MW هستش و دیگری بازی  World at War
با mw مفاقم چون خیلی خاطره دارم ولی نسخه ی 5 اصلا خوشم نیومد چون زیاد ربطش داده بودن به جنگ های دیگر تا جنگ جهانی دوم
من هم موافقم بهترین نسخه های COD، عناوین سری MW و اونایی که با جنگ جهانی ارتباط داشتند، بودند.
راستی سری MW فقط سه نسخه هستش و موضوعش هم جنگ جهانی اول و یا دوم نیست. نسخه های اولیه COD و همچنین World At War به جنگ جهانی مربوط بودن.
صفحه‌ها: 1 2