Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: در تاریخ 13 آپریل میتوانید یک ps4 با باندل سه بازی خریداری کنید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  ps4_player_bundle.jpg]
امروز در آمازون ایتالیا در قسمت کنسول ها یک باندلی بود که توجه ی خیلی ها به او باندل جذب شد باندلی بود که با خرید ps4 سه بازی دیگر به نام های
the order
the last of us
Bloodborne
و نسخه ی خریداری شده ی بازی [font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]LittleBigPlanet 3 هم در این کنسول هست، فعلا از رنگ کنسول خبری نیست ولی گمان میزنم هم سفید باشد و هم مشکی.این باندل با کنسول و دسته و سه بازی فیزیکی و یک بازی psn در این سایت به قیمت 399 دلار به فروش می رسد.[/font]
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]منبع
[/font]
درود .
نسخه ی خریداری شده ی بازی LittleBigPlanet 3 
فک کنم در اینجا منظورت نسخه دیجیتالی باشه .
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]ولی گمان میزنم هم سفید باشد و هم مشکی
[/font]

[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]گمان میکنم درست تره .[/font]
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]حسین جان یک خبر رو که ترجمه میکنی برگرد به عقب مشکلاتش رو اصلاح کن . اگه بتونی این مشکلات رو تصحیح کنی عالی میشی .[/font]
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]موفق باشی حسین جان .[/font]
(04-10-2015, 11:22 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]درود .
نسخه ی خریداری شده ی بازی LittleBigPlanet 3 
فک کنم در اینجا منظورت نسخه دیجیتالی باشه .
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]ولی گمان میزنم هم سفید باشد و هم مشکی
[/font]

[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]گمان میکنم درست تره .[/font]
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]حسین جان یک خبر رو که ترجمه میکنی برگرد به عقب مشکلاتش رو اصلاح کن . اگه بتونی این مشکلات رو تصحیح کنی عالی میشی .[/font]
[font='Open Sans', 'lucida grande', Verdana, sans-serif]موفق باشی حسین جان .[/font]
psn بهتره چون تو خود منبع گفته
باشه بزار فعلا اولش به مرور زمان بهتر میشم