Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فروش Xbox One در ژاپن از 50.000 دستگاه گذشت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  xbox-one-logo-Japan1-670x407.jpg?eaa32f]
Xbox One بعد از هفته ای نسبتا قوی به رقم فروش بیش از 50.000 دستگاه در ژاپن دست یافت. فروش Xbox One  در هفته ی گذشته تنها 900 دستگاه بوده که این به خودی خود شکستی سهمگین برای مایکروسافت به شمار می آید به نظر می رسد که فروش کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی Xbox One   به مرحله ای جدید وارد شده است. تا به الان به تعداد 50.000 دستگاه یا به طور دقیق تر (50.009 دستگاه ) به خانه ی ژاپنی ها وارد شده و دستاوردی برای مایکروسافت در ژاپن است. همچنین کنسول نسل هشتمی شرکت سونی یعنیPS4 به رقم 1,375,839 دست یافته و   فروش کنسول دستی شرکت نینتندو یعنی WII U در ژاپن معادل 2,269,615 دستگاه بوده است. البته قابل توجه است که کنسول PS4، 7ماه بیشتر در بازاز بوده و کنسول دستی WII U نیز دو سال زودتر از کنسول نسل هشتمی شرکت مایکروسافت فعالیت خود را آغاز کرده! در زیر شما نمودار ستونی را مشاهده می کنید که مربوط به کنسول نسل هشتمی Xbox One بوده،  آن چیزی که بسیار جالب توجه است  بیشترین فروش این کنسول در اولین هفته عرضه اش بوده!
[تصویر:  XboxOne50kJapan-670x295.png?eaa32f]
منبع
خبر خوبی بود ممنون معین جان
معين جان مي خوام باهات رو راست باشم
مشكل داري بعضي جاها
بازار رو نوشتي بازا
يك جا گفتي هفته ي نسبتا قوي بعد گفتي شكست سهمگبن، البته بهت حق ميدم
علائم نگارشي هم بعضي از جمله ها رعايت  نشده
(04-12-2015, 02:59 PM)Yesman4Ever نوشته است: [ -> ]معين جان مي خوام باهات رو راست باشم
مشكل داري بعضي جاها
بازار رو نوشتي بازا
يك جا گفتي هفته ي نسبتا قوي بعد گفتي شكست سهمگبن، البته بهت حق ميدم
علائم نگارشي هم بعضي از جمله ها رعايت  نشده

سلام.
در طی این هفته نسبتا  قوی بوده! ولی در هفته ی گذشته شکست بدی خورده چون فقط به تعداد 900 دستگاه فروش داشته!!!
اونم به مرور زمان.
مشکل کلی خبر رو گفتم که به خوبی اصلاح شد
خسته نباشید
اين هفته نسبت به هفته هاي اخير خوب بوده چون فروشش بيشتر بوده
سايت منبع هم فك مي كنه اين نه صد دستگاه يك دستاورد كوچيك هست براش چون نسبت به هفته هاي قبل بيشتر بوده و در كل اكس باكس وان در ژاپن درخشان ظاهر نشده
من گفتم كه بهت حق ميدم
واقعا نه صد دستگاه چيزي نيست
البته اين مشكل زير هم بود
به طوري كه در طي اين هفته ٥٠،٠٠٠ دستگاه اكس باكس وان به خانه هاي ژاپني ها وارد شده
در طي اين هفته كه همش وارد نشده از زمان عرضه تا به حال انقد دستگاه خونه هاشون رو پيدا كردن
همين
موفق باشي
(04-12-2015, 06:45 PM)Yesman4Ever نوشته است: [ -> ]اين هفته نسبت به هفته هاي اخير خوب بوده چون فروشش بيشتر بوده
سايت منبع هم فك مي كنه اين نه صد دستگاه يك دستاورد كوچيك هست براش چون نسبت به هفته هاي قبل بيشتر بوده و در كل اكس باكس وان در ژاپن درخشان ظاهر نشده
من گفتم كه بهت حق ميدم
واقعا نه صد دستگاه چيزي نيست
البته اين مشكل زير هم بود
به طوري كه در طي اين هفته ٥٠،٠٠٠ دستگاه اكس باكس وان به خانه هاي ژاپني ها وارد شده
در طي اين هفته كه همش وارد نشده از زمان عرضه تا به حال انقد دستگاه خونه هاشون رو پيدا كردن
همين
موفق باشي

درسته!
فقط اونی که گفتی یه اشتباه بود که به طور درست متوجه نشده بودم ممنون اصلاح شد.