Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: قسمت یک بازی Game of Thrones برای مدتی بصورت رایگان برای آندروید در دسترس هست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  2845291-ttg.png]
قسمت اول  بازی Game of Thrones بصورت رایگان برای مدت زمانی در دسترس هست و شما می توانید با مراجعه به سایت آمازون این عنوان رو دانلود کنید، البته این بازی بر روی Google Play و iTunes به قیمت 5 دلار به فروش میرسد و این فرصت خوبی است برای کسانی که دوست ندارند پول بدهند البته تا مدتی. همچنین آمازون با تخفیف 25 درصدی کل 6 قسمت از این بازی رو در سایت خود گذاشته است.
شما میتوانید با مراجعه به وبسایت Amazon's website here این بازی رو بصورت رایگاه دانلود کنید. البته این رایگان بودن محدود هست و هیچ تاریخی ندارد که بفهمیم این رایگان بودن کی تموم میشه پس وقت رو از دست ندهید و این عنوان رو دانلود کنید. این عنوان در سال 2014 منتشر شد برای اندروید و آیفون و کنسول های نسل هفت و هشت منتشر شد.
منبع
عالي ممنون به خاطر خبر
موفق باشيد
(04-12-2015, 03:09 PM)Yesman4Ever نوشته است: [ -> ]عالي ممنون به خاطر خبر
موفق باشيد
نسبت به خبر های دیگرم خوب تر شده
یک سری مشکلات ریز دیگه دیده میشه .
ولی بازم خوب داری پیشرفت میکنی . 
موفق باشی
(04-12-2015, 03:13 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]یک سری مشکلات ریز دیگه دیده میشه .
ولی بازم خوب داری پیشرفت میکنی . 
موفق باشی
بعضی هاشونو رفع کردم
ممنون
ترجمه رونی داری آفرین

یه پیشنهاد دوستانه
 تو متن داریم که میگه برای کسانی که دوست ندارند پول بدهند خوب شما می تونستی جور دیگه مثلا برای کسانی که دوست دارند این عنوان رو به صورت رایگان تجربه یا امتحان کنند ترجمه می کردی و یا هرجور دوست داشتی  و کلا لازم نیست حتما مثل منبع یا نوشته باشه (google translate که نیستی) و سعی کن در آخر خبر مثل اینجا یکم در مورد بازی و اپیزود های قبلیش توضیح بدی

به هر حال امیدوارم خوب پیشرفت کنی و به زودی تو تحریریه ببینیمت
(04-12-2015, 03:45 PM)GUN-AGE نوشته است: [ -> ]ترجمه رونی داری آفرین

یه پیشنهاد دوستانه
 تو متن داریم که میگه برای کسانی که دوست ندارند پول بدهند خوب شما می تونستی جور دیگه مثلا برای کسانی که دوست دارند این عنوان رو به صورت رایگان تجربه یا امتحان کنند ترجمه می کردی و یا هرجور دوست داشتی  و کلا لازم نیست حتما مثل منبع یا نوشته باشه (google translate که نیستی) و سعی کن در آخر خبر مثل اینجا یکم در مورد بازی و اپیزود های قبلیش توضیح بدی

دیگه اون موقع این کلمه به ذهنم نیومد تاز من اصلا از گوگل ترجمه نمیکنم به زبان انگلیسی مصلت هستم
(04-12-2015, 03:51 PM)HOSSEIN COD نوشته است: [ -> ]

یه پیشنهاد دوستانه

دیگه اون موقع این کلمه به ذهنم نیومد تاز من اصلا از گوگل ترجمه نمیکنم به زبان انگلیسی مصلت هستم

نه عزیز نگفتم از گوگل ترجمه می کنی کفتم سعی کن به جملت شاخ و برگ بیشتری بدی
(04-12-2015, 03:54 PM)GUN-AGE نوشته است: [ -> ]
(04-12-2015, 03:51 PM)HOSSEIN COD نوشته است: [ -> ]

یه پیشنهاد دوستانه

نه عزیز نگفتم از گوگل ترجمه می کنی کفتم سعی کن به جملت شاخ و برگ بیشتری بدی
باشه  [تصویر:  s0%20(43).gif] 
ممنون بابت کمکتون