Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Phil Spencer به Sony وFrom Software تبریک گفت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Screen_15_1426158660-670x377.jpg?eaa32f]
همانطور که اطلاع دارید کنسول PS4 نسبت به کنسول Xbox One، 40 درصد فروش بیشتری داشته ولی این باعث نشده که دوستی این دو شرکت از بین برود. Phil Spencer رییس بخش  Xbox به sony و From Software به خاطر موفیقت اخیرشان تبریک گفت :
نقل‌قول: من میدانم که شاید خیلی‌ها برای این از من سوال کنند، اما من میخواستم بگویم که  این بسیار  عالی می باشد که  Bloodborne تا بحال بیش از یک میلیون نسخه فروش کرده، فروش یک IP جدید بسیار سخت است ولی  sony و From Software به این موفقیت دست یافته اند و من به این دو  تبریک می گویم.
شاید این برای کسانی که به جنگجو ها تبدیل شده اند یک نصحیت باشد و باید رفتار Phil Spencer یک الگو قرار دهند.
 Bloodborne بازی ای در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد و توسط استودیو From Software ساخته و توسعه خواهد شد و شرکت Sony Computer Entertainment انتشار آن را بر عهده  گرفته است . Hidetaka Miyazaki این بازی را مورد نظارت قرار خواهد داد. وقایع داستانی Blood Borne در شهری به نام Yharnamاتفاق خواهد افتاد،  ساکنان آن شهر با بیماری هولناکی دست و پنجه نرم میکنند! ما باید منشا آن بیماری را پیدا کنیم و آن را برای همیشه به دست سیاهی بسپاریم.
این بازی به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 در تاریخ 24 مارچ (4 فروردین) منتشر  شده است.
منبع