Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اطلاعات جدیدی از بازی Batman Arkham Knight
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  160349046-1024x576.jpg]
عنوان Batman Arkham Knight جدید  بازی بتمن است که قرار است در تاریخ 23 ژوئن ۲۰۱۵ برای کنسول های ps4 و xone و pc عرضه می شود و به گفته ی Rocksteady این عنوان آخرین عنوان از این سری بازی هست. امروز آقای Sefton Hill بنیان گذار RocksteadyGames از طریق توییتر اطلاعات جدید و تاریخ عرضه ی تریلر بعدی این عنوان را مشخص کرد.

نقل‌قول: من وعده داده بودم که این تریلر جدید این هفته منتشر شود ولی بعد از کمی فکر گفتم اگر این تریلر را با کمی هیجان بیشتر طرفدار زیادی برای این عنوان جمع می کند پس باید کمی بیش تر منتظر این تریلر بمانید.
نقل‌قول: من قصد ندارم شما را سرکار بگذارم ولی در تریلر جدید شما با شخصیت های جدیدی در Arkham City آشنا خواهید شد
نقل‌قول: تریلر همچنین از یک قدرت جدید در بازی نشان میدهد که شما تا حالا در هیچ یک از تریلر ها ندیده بودید
منبع
S0 (43)
خوب بود

نقل‌قول: قرار است در تاریخ 23 ژوئن ۲۰۱۵ برای کنسول های ps4 و xone و pc عرضه می شود

صحیح: قرار است در تاریخ 23 ژوئن ۲۰۱۵ برای کنسول های ps4 و xone و pc عرضه شود.

نقل‌قول: به گفته ی Rocksteady این عنوان آخرین عنوان از این سری بازی هست

صحیح: به گفته ی Rocksteady این عنوان آخرین عنوان از این سری خواهد بود.

لطفا در نگارش درست جمله ها دقت کنید.  S0 (74)

ممنون
خیلی منتظر این بازی هستم ، تاریخ انتشارش هم به نظرم بهترین موقعست ، درست میافته اول تابستون !!
امیدوارم به سیستمم بخوره !!!!!! 63
نقل‌قول: عنوان Batman Arkham Knight جدید تریلر بازی بتمن است

این جمله خیلی مفهومی بود!!!!
(04-20-2015, 07:22 PM)Leon S. Kennedy نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: عنوان Batman Arkham Knight جدید تریلر بازی بتمن است

این جمله خیلی مفهومی بود!!!!
بد ترین سوتی عمرم S0 (43)