Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: عنوان Metal Gear Solid 5 برای دو کنسول نسل هشت و pc تا 16 بازیکن ساپورت میکند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Metal-Gear-Solid-5-Ground-Zeroes.jpg]
عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain جدید ترین بازی اکشن شرکت کونامی است که قرار است امسال برای کنسول های نسل هفت و هشت و pc عرضه کند در خبری که امروز منتشر شد نشان میدهد که این عنوان در حالت آنلاین در کنسول های نسل هشت و هفت تا حد محدودی می توان در آن بازیکن باشد. در دو نسخه ی ps3 و xbox 360 تنها میتوانید تا 12 نفر بازیکن در آنلاین انتخاب کنید، اما در کنسول های نسل هشت و pc این تعداد 4 تا بیشتر از نسل هفت است و این بسیار عالی است زیرا بازیکن بیشتری در می توان انتخاب کرد.
هنوز معلوم نیست که تغییری در قسمت آنلاین و نقشه ها انجام شود مانند عنوان Battlefield 3 از نسخه ی قبلی فرق زیادی کرد در قسمت آنلاین که این فرق باعث نا رضایتی مردم شد، ولی بعید میدانم که کونامی هچین کاری کند. اولین بار کونامی در ماه دسامبر اعلام کرد که این نسخه، با نسخه های قبلی فرق میکند چه در آنلاین چه در افلاین ولی در بازی Metal Gear Solid 4 اینطوری نبود و در همان کنسول های نسل هفت تا 16 نفر بازیکن میشد انتخاب کرد ولی هنوز دلیل این کار کونامی معلوم نیست.
منبع
سلام و خسته نباشید عرض می کنم خدمت شما.
خوبه. این جوری هیجان بخش آنلاین خیلی بیشتر میشه. خبر خوب بود اما بازم عجله باعث وجود مشکلات نگارشی شد.
نقل‌قول: عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain جدید ترین بازی اکشن شرکت کونامی است که قرار است امسال برای کنسول های نسل هفت و هشت و pc عرضه کند.
بعضی جاها ویرگول و بعضی جاها نقطه هم نگذاشتین (نمونه ی بالا)!!!
غلط املایی هم دارید.
نقل‌قول: ولی بعید میدانم که کونامی هچین کاری کند.
هچین من رو یاد عطسه کردن انداخت... Confused
با تشکر...
(04-22-2015, 03:20 PM)MA 77 نوشته است: [ -> ]سلام و خسته نباشید عرض می کنم خدمت شما.
خوبه. این جوری هیجان بخش آنلاین خیلی بیشتر میشه. خبر خوب بود اما بازم عجله باعث وجود مشکلات نگارشی شد.

نقل‌قول: عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain جدید ترین بازی اکشن شرکت کونامی است که قرار است امسال برای کنسول های نسل هفت و هشت و pc عرضه کند.
بعضی جاها ویرگول و بعضی جاها نقطه هم نگذاشتین (نمونه ی بالا)!!!
غلط املایی هم دارید.

نقل‌قول: ولی بعید میدانم که کونامی هچین کاری کند.
هچین من رو یاد عطسه کردن انداخت... Confused
با تشکر...
من آخری نفهمیدم شما با این کاراتون میخواین چی رو ثابت؟
میخواین مشکلات منو بگید مثل دیگر کاربرا به صورت خصوصی بفرستید این دیگه چه کاری هست این جا اندازه ی یه نقد برسی فقط مشکل میگید.