Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی Sniper: Ghost Warrior 3 در E3 2015 نیز نمایشی دارد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Sniper-Ghost-Warrior-3.jpg]
حتما شما با مجموعه بازی های Sniper: Ghost Warrior آشنا هستید که در سال 2011 نسخه ی دومش ساخته شد و از آن زمان دیگر خبری از بازی بعدی نشد، که سال گذشته یعنی سال 2014 یه خبر منتشر شد و در آن خبر این درج شده بود که این عنوان در سال 2016 برای دو کنسول PS4 و XONE و PC عرضه می شود حال این قرار است در E3 امسال یک تریلر و اطلاعات زیادی از این بازی منتشر شود. در صفحه ی اصلی CI Games نوشته شده است:

نقل‌قول: در E3 سال جاری CI Games اطلاعات زیادی از جمله یک تریلر نشان میدهد همچنین [font=tahoma]CI Games گفت که این عنوان بهترین عنوان از سر بازی های SNIPER هست و شخصیت های اصلی این بازی 3 نفراند که شما می توانید با انتخاب آن ها می توانید داستان بازی را در منطقه ی دیگری دنبال کنید و فضای بازی هم با فضای دو شخصیت دیگر فرق دارد.[/font]
در حال حاضر این بازی برای انتشار در نیمه ی اول سال 2016 برنامه ریزی شده است و احتمال تاخیر خوردن این عنوان بسیار کم است.
منبع
من نمیفهمم واقعا با عرضه دو عنوان ضعیف قبلی چرا باز دارن میرن سرغ این IP. اگر روی عنوان جدید کار می کردند مطمئنا طرفدارا بیشتر خوشحال می شدند

Mobin Ahmadi

دوست عزیز سلام اول ممنون بابت خبر و دوم دوست دارم یعضی از نکات رو گوشزد کنم بهتون:چ

1) همون اول که به منبع سر می زنیم می بینیم که خبر خودش خیلی طولانی تر هست! درسته شما کار خیلی خوبی کردی که بخش های مهم رو جدا کردی و این نکته ی خوب و مثبتیه اما سعی کن همیشه کامل ترجمه کنی

2) توی ترجمه هم اشکالات زیادی هست. یعنی من خیلی کم ترجمه می بینیم. بیشتر نظر شخصیه!

3) اشکالات فاحشی توی ترجمه هست! حالا اینو می ذارم سر اشتباه. ولی دقیقا میشه بگید کجای این خبر نقل قول داره؟ بعدش، این جمله یعنی چی؟ غلط املایی داره : " حال این قرار است در E3 امسال یک تریلر " بعدش کی گفته قراره یک تریلر منتشر بشه؟

- " سال گذشته یعنی سال 2014 یه خبر منتشر شد و در آن خبر این درج شده بود " یه خبر؟

4) " شخصیت های اصلی این بازی 3 نفراند که شما می توانید با انتخاب آن ها می توانید " ؟؟؟

اشکالات دیگری هم هست که واقعا فاحش هستن

البته بازم خسته نباشی

(04-22-2015, 10:16 PM)FERYGAMER نوشته است: [ -> ]من نمیفهمم واقعا با عرضه دو عنوان ضعیف قبلی چرا باز دارن میرن سرغ این IP. اگر روی عنوان جدید کار می کردند مطمئنا طرفدارا بیشتر خوشحال می شدند

راستش فرنود جان الان یکی از بزرگترین دغدغه های شرکت های بازیسازی اینه که برن سراغ عناوین قبلی چون واقعا کمبود ایده دارن و به نظر من همینه که به قول خودمون ر*ی*د*ه* توی بازی ها.  :D
به نظرت الان سری آساسین کرید یوبی موفقه؟ خوب معلومه که نه

به خاطر همینه که وقتی که بعضی از دوستان درمورد بازی ای مثل به فرض پرانس آف پرشیا از من می پرسن می گم همون بهتر که نسخه های بعدی ساخته نشه تا همون خاطره ی خوب از بازی توی ذهنمون بمونه
آخه جدیدا رسم شده می زنن بازی ها رو درب و داغون می کنن
کسی که کل اخبار و مقالاتش کپیِ و یه زمانی هم بن می‌شه الان می‌اد می‌شه کاندید مدیریت. خیلی جالبه. البته باید به شما یه لوح‌تقدیرِ خفن داد که اینقدر شیک و مجلسی از اخبار بقیه سایتا کپی می‌کنید بدون اینکه کسی هم شک کنه.
اصلاً این حرفایی که تو خبر زده شده تو منبع نیست و کاملاً معلومه نویسنده برا اینکه تابلو نشه کپی کرده هی به خبر چیز اضافه کرده. حداقل یکم برای بقیه‌ که خودشون زحمت می‌کشن برای نوشتن اخبار ارزش قائل بشید و اینقدر تا وقتی یه سایت دیگه خبر گذاشت نیاین مثل جت اینجا کپی کنین. 

Mobin Ahmadi

(04-22-2015, 11:53 PM)Venom Snake نوشته است: [ -> ]کسی که کل اخبار و مقالاتش کپیِ و یه زمانی هم بن می‌شه الان می‌اد می‌شه کاندید مدیریت. خیلی جالبه. البته باید به شما یه لوح‌تقدیرِ خفن داد که اینقدر شیک و مجلسی از اخبار بقیه سایتا کپی می‌کنید بدون اینکه کسی هم شک کنه.
اصلاً این حرفایی که تو خبر زده شده تو منبع نیست و کاملاً معلومه نویسنده برا اینکه تابلو نشه کپی کرده هی به خبر چیز اضافه کرده. حداقل یکم برای بقیه‌ که خودشون زحمت می‌کشن برای نوشتن اخبار ارزش قائل بشید. 

دوست من میشه لینک خبر کپی رو به من بدید؟
(04-22-2015, 11:55 PM)M-ahmady نوشته است: [ -> ]
(04-22-2015, 11:53 PM)Venom Snake نوشته است: [ -> ]کسی که کل اخبار و مقالاتش کپیِ و یه زمانی هم بن می‌شه الان می‌اد می‌شه کاندید مدیریت. خیلی جالبه. البته باید به شما یه لوح‌تقدیرِ خفن داد که اینقدر شیک و مجلسی از اخبار بقیه سایتا کپی می‌کنید بدون اینکه کسی هم شک کنه.
اصلاً این حرفایی که تو خبر زده شده تو منبع نیست و کاملاً معلومه نویسنده برا اینکه تابلو نشه کپی کرده هی به خبر چیز اضافه کرده. حداقل یکم برای بقیه‌ که خودشون زحمت می‌کشن برای نوشتن اخبار ارزش قائل بشید. 

لینک
حتا یکی از مدیران اینجا هم با کپی‌برداری این آقا موافقن ولی ماشالله ایشون اینقدر حرفه‌ای کپی می‌کنه نمی‌تونه بهش چیزی بگه. اوایل من کپی‌برداری‌های ایشون رو می‌دیدیم چیزی نمی‌گفتم ولی این درست نیست بیاد زحمات بقیه رو به اسم خودش ثبت کنه آخرشم بیاد بشه مدیر. 

Mobin Ahmadi

(04-23-2015, 12:07 AM)Venom Snake نوشته است: [ -> ]
(04-22-2015, 11:55 PM)M-ahmady نوشته است: [ -> ]

لینک
حتا یکی از مدیران اینجا هم با کپی‌برداری این آقا موافقن ولی ماشالله ایشون اینقدر حرفه‌ای کپی می‌کنه نمی‌تونه بهش چیزی بگه. اوایل من کپی‌برداری‌های ایشون رو می‌دیدیم چیزی نمی‌گفتم ولی این درست نیست بیاد زحمات بقیه رو به اسم خودش ثبت کنه آخرشم بیاد بشه مدیر. 

دوست عزیز قبولدارم که متن خبرشون با منبع همخوانی نداره ولی دلیل نمیشه که کپی کرده باشن
من اون خبرو هم دیدم و اتفاقا مشکوک هم شدم چون نقل قولشون هم خیلی شبیه بود! اما ماشالله خبرنگار اون وب سایت هم این قدر محاوره ای نوشته که بحثی توش نیست S0 (43) S0 (43)
من هم شک دارم ولی دلیل نمیشه حتما کپی کرده باشن
منبع خبر متفاوت از ترجمه و در بعضی از قسمت ها نیز میشد به کپی برداری پی برد ولی در کل بخاطر کیفیت پایین مطلب و نبود منبع درست خبر پست بسته خواهد شد.
دوستانی هم که قصد گزارش مطالب کپی برداری و ... را دارند، بی حاشیه این کار را انجام دهند.
بسته شد.