Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شایعه/ دو بازی Batman: Arkham Knight و The Witcher 3 از DX12 پشتیبانی خواهند کرد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  batman-arkham-knight.jpg]
با آمدن DX 12 دیگر کم کم بازی های جدید دیگر از DX11 پشتیبانی نخواهند کرد دو عنوان Batman: Arkham Knight و The Witcher 3 امروز مشخص شد که تنها بر روی DX12 اجرا می شود در گزارش جدید سایت MSI چنین آمده است:
نقل‌قول: برخی از بازی هایی که قرار است منتشر شوند گرافیک بالایی دارند و دیگر کسایی که کارت گرافیکشان DX12 پشتیبانی نمیکنند باید به فکر کارت گرافیک جدیدی برای خود باشند زیرا با آمد ویندوز 10 و DX12 بیشتر بازی سازان دیگر مشغول ساخت بازی بر روی DX12 می شوند.
ماکروسافت نیز اعلام کرد که بر روی کنسول های XBOX ONE نیز همین طور خواهد بود و این دو بازی در این کنسول از این DX12 پشتیبانی خواهند کرد و بدون آن امکان اجرای این بازی غیر ممکن است. هنوز خبر اجرای این دو بازی با DX 12 تایید نشده ولی امکان دارد شایعه باشد
با توجه به شایعاتی که در اینترنت فراوان هستند نشان میدهند که ویندوز 10 قرار است در ماه جولای 2015 عرضه می شود
منبع
رسما بدبخت شدم !
آقا مطمئنید که این خبر درسته؟
آخه دوره ی DX11 خیلی زود تموم شد !!!
(04-22-2015, 06:54 PM)DeadSec نوشته است: [ -> ]رسما بدبخت شدم !
آقا مطمئنید که این خبر درسته؟
آخه دوره ی DX11 خیلی زود تموم شد !!!
من که از خودم این خبر رو درنیاوردم منبع هست
درسته ممکنه این خبر برای عده ی اندکی خوشایند باشه ولی مطمئنا برای عده ی کثیری (به خصوص ما ایرانی ها) خبر بدی هست. بد ترین خبری که تو این چند ماه شنیدم، همین هست. امیدوارم حقیقت نداشته باشه. البته بعید می دونم چون سیستم مورد نیاز هر دو بازی قبلا منتشر شده و خبری از DX 12 نبوده.
با تشکر...
(04-22-2015, 07:03 PM)MA 77 نوشته است: [ -> ]درسته ممکنه این خبر برای عده ی اندکی خوشایند باشه ولی مطمئنا برای عده ی کثیری (به خصوص ما ایرانی ها) خبر بدی هست. بد ترین خبری که تو این چند ماه شنیدم، همین هست. امیدوارم حقیقت نداشته باشه. البته بعید می دونم چون سیستم مورد نیاز هر دو بازی قبلا منتشر شده و خبری از DX 12 نبوده.
با تشکر...
در مورد ویچر بعید میدونم که ورژن 12 بخواد
ولی بتمن چون هنوز سیستمش مشخص نشده ممکن هست
سیستم مورد نیاز Arkham Knight اعلام شده ?!?!?!?
(04-22-2015, 07:11 PM)DeadSec نوشته است: [ -> ]سیستم مورد نیاز Arkham Knight اعلام شده ?!?!?!?
شایعه هست هنوز مشخص نشده
آقا این سایت gamepur استعداد خاصی در شایعه سازی و خالی کردن دل مردم داره .
فکر نکنم حقیقت داشته باشه . حداقلش اینه که علاوه بر DX12 از DX11 هم پشتیبانی میکنه نه اینکه فقط روی DX12 اجرا بشه !!!!!
(04-22-2015, 07:20 PM)DeadSec نوشته است: [ -> ]آقا این سایت gamepur استعداد خاصی در شایعه سازی و خالی کردن دل مردم داره .
فکر نکنم حقیقت داشته باشه . حداقلش اینه که علاوه بر DX12 از DX11 هم پشتیبانی میکنه نه اینکه فقط روی DX12 اجرا بشه !!!!!
دقیقا بنده هم می خواستم همین رو بگم...
دوستان در تیتر خبر یه اشتباه پیش آمده بود درست شد
صفحه‌ها: 1 2