Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: گام هايي كوچك تا ديوانگي | علل توجه ی بیشتر به ضد قهرمانان در بازی های جدید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مطلب جالبی بود ایرادی به نگارش و رعایت علایم نگارشیت وارد نیست
تنها دو مشکل دیدم
1- اسم تاپیکت رو بخون من در نگاه اول فکر کردم میخوای راجب فلسفه و چگونگی درگیری پلیر با شخصیت های منفی حرف بزنی ولی مطلبت تنها راجب چند کارکتر بود و توضیحاتی راجب اون ها 
2-کوتاه بود کل مطلبت برای نقد جوکر به تنهایی نیز کوتاه بود!
به طور کلی ترجیح میدادم یک مطلب کامل راجب یک کارکتر بشنوم تا این که تیکه های کوچیک و ناقص از تعداد به نسبت بیشتری تز کارکتر ها را بفهمم.
امیدوارم ناراحت نشده باشی این حرفامو به عنوان ی دوست قبول کن
رلستش منم دیگه شدم شخصیت بد گیمفا ;-)
ارزوم بود نویسنده مبتدی بشم همه نویسنده شدن من هنوز کاربرم 
ت سایت بنم کردن نمیدونم چرا! تو درگیری خاصی نبودم
فعلا تو کنج خونم و فقط بازی میکنم 
داداش حرف هات کاملا درسته ولی این مقاله رو رزرو کردم، برای همین نمی تونستم موضوعش رو عوض
درباره ی اون چند شخصیت بگم؛ اونا فقط یک مثال بودن برای اینکه بتونید راحت تر با مقاله ارتباط بگیرید و کمک می کردن به رسوندن مفهوم اصلی
ایشالله به جمع نویسندگان وارد شی
با تشکر
با این که کم نوشتی اما جذاب نوشتی... لذت بردم... مشکل خاصی هم ندیدم. بهت هم خسته نباشید میگم :heart:
محمد امین جان مقاله ای جالب و خواندنی بود
استفاده از دیالوگها در بین نوشته هم به جذابیت مقاله اضافه کرده بود، لحن نوشته رو هم من دوست داشتم
اهمیت ضد قهرمان در بازی بر کسی پوشیده نیست، اصلا بدون یک ضدقهرمان خوب، شاید قهرمان داستان هم اونجور که باید نتونه خودش رو نشون بده؛ به قول جوکر که به بتمن میگفت: تو من رو کامل می کنی، شاید بهتر بود بتمن هم به جوکر می گفت: درواقع تو هستی که منو کامل می کنی!
ممنون از مقاله خوبت
موفق باشی
انتخاب هایی که انجام دادید قابل تحسین و تمجدید هستند چرا که بهترین گزینه های موجود را استفاده نموده اید. مدتی پیش مقاله ای مشابه اما با محوریتی دیگر خواندم ولی برای نمونه و مثال از ضدقهرمان هایی استفاده کرده بود که کمتر کسی با آن ها آشنایی لازم را داشت و گمنام بودند و همین عامل سبب عدم موفقیت مقاله گردید.
خسته نباشید
محمد امین جان بسیار عالی بود و از خوندنش لذت بردم.مقدمه ی بسیار گیرا و جذابی داشت و واقعا چنین مقدمه ای لازمه چنین مقاله ای بود.
بسیار خوب به هر شخصیت با استفاده از جمله هایی که از از خود اون ها هست پرداختی.
در کل بسیار عالی بود.
با سپاسی بی پایان از شما
شخصیت های خوبی واسه مقالت انتخاب کردی توضیحات هم به جا بود .
به شخصه معتقدم یک بازی خوب اکشن با یک شخصیت منفی خوب ( دیالوگ های جالب و نشون دادن قدرت ) کامل میشه . 
منتظر کار های جدیدت هستم . پیشرفت خیلی خوبی تو نویسندگی کردی ( ماشالله ) .
موفق باشید .
صفحه‌ها: 1 2