Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آیا ساخت Watch Dogs 2 تأیید شده ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  watch_dogs_ss5_99858-600x312.jpg]
یکی از کارکنان شرکت Ubisoft ممکن است از طریق پروفایل LinkedIn خود ساخت Watch Dogs 2 را به طور تصادفی آشکار کرده باشد. با ما برای اطلاع از جزئیات بیشتر همراه باشید.
خانم Julien Risse برنامه نویس ارشد شرکت Ubisoft در پروفایل LinkedIn خود مستقیم به  Watch Dogs 2 اشاره داشته است. وی که بر روی Watch Dogsو  DLC Bad Bloodنیز کارکرده به نظر می‎رسد که هم اکنون بر روی نسخه دوم از سری Watch Dogs نیز فعالیت هایی دارد:
[تصویر:  watch_dogs_2_linkedin-600x163.jpg]
البته  Ubisoft در گذشته  اشاره هایی به Watch Dogs 2 داشته است. Jonathan Morin سازنده این بازی اظهار داشت که تیم آن ها برای ساخت نسخه دوم Watch Dogs  راه و روش جدیدی را انتخاب کرده اند :
سختی ای که برای ساخت نسخه‌ی اول پیش روی ما وجود داشت  این بود که بازی را طوری بسازیم که مردم رویای انجام مسائل دیگر را در آن  ببینند.
Jonathan Morin در ادامه طی گفتگویی که با GamesTM داشت چنین بیان کرد:
ساخت Watch Dogs 2 تنها یک ریسک برای ما به شمار می‎رود. برای توسعه نسخه دوم سری Watch Dogs  فشار زیادی برو روی ما حاکم است. علاوه بر آن برخی ایراداتی که در نسخه اول دیده می‎شود باید در قسمت دوم بازی رفع شود. امید داریم که درE3 2015  از این بازی رونمایی شود.
WATCH_DOGS یک بازی  به سبک جهان باز، اکشن-ماجرایی و مخفی‌کاری است. این بازی برای  PlayStation 3،PlayStation 4 ،Xbox 360، Xbox One ،Wii U  وPC  انتشار یافته است. WATCH_DOGSتمرکز بازی  در دادن قابلیت به بازیکن برای بدست گرفتن سیستم‌های مختلف الکترونیکی، بدست آوردن و کنترل اطلاعات و یا از بین بردن آن‌ها در زمان‌های مشخصی است. این بازی برای اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی یوبی‌سافت درE3 2012 معرفی شد. این بازی ابتدا قرار بود در اواخر سال 2013 عرضه شود، اما با تاخیری چند ماهه در 27 مه سال2014روانه بازار شد.

فقط امیدوارم رو رانندگی کار کنن که به خاطر رانندگی با یک کلیک، حذفش نکنم
ممنون
شبیه این اطلاعات رو یه جا خوندم,فکر کنم از همونجا گرفتی.خوب بود,فقط 2 بار نوشتی PC,لطفا ویرایشش کن. S0 (74)

(04-30-2015, 10:55 PM)Grimm DC نوشته است: فقط امیدوارم رو رانندگی کار کنن که به خاطر رانندگی با یک کلیک، حذفش نکنم
ممنون

زیادم ایراد نداشت.
معین
سگ های نگهبان ؟ مینوشتی watch dogs بهتر بود
۲۷ ام ماه می نه و ماه مه
معادل فارسی