Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: جمع آوری امضاء برای ادامه دادن شده ساخت Silent Hills
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مدت هاست که خبر تلخ تعطیل شدن کامل پروژه Silent Hills به گوشمان می خورد و آزارمان می دهد که نمی توانیم این عنوان که می توانست شاهکاری عالی باشد را تجربه کنیم. یکی از راه حل هایی که در بسیاری مواقع افراد باعث ساخت یک بازی شدند همواره جمع آوری امضاء بوده است. حال یک فرد آلمانی درخواستی را ترتیب داده که از کوجیما و دل تورو خواهش می کنند هر طور که هست این پروژه را ادامه دهند.

نکته خاص این حرکت در آن بوده است که تنها در عرض 4 روز تعداد امضاءهای جمع اوری شده به 50000 تا رسیده است.
اگر شما هم می خواهید در این کار شریک باشید کافیست که به این جا رفته و مراحل بسیار کوتاه ثبت امضاء را انجام دهید.
متن درخواست به شرح زیر است:
کوجیما و دل تورو عزیز، شنیدن خبر متوقف شدن ساخت یکی از مورد انتظار ترین بازی های ترسناک، دلخراش ترین خبر امسال برای هواداران بازی های ترسناک است. چراکه تیزر قابل بازی P.T سریعا خود را با نگاه اول در دل ها جای کرد، و در ذهن همه جا افتاده بود که این عنوان در نقطه ای از آینده عرضه خواهد شد. گرچه دلیل متوقف شدن پروژه هنوز اعلام نشده اما من و تعداد بی شماری دیگر از شما خواهش می کنیم: لطفا ساخت سایلنت هیلز را ادامه دهید، اگر مشکل مالی وجود دارد ما هواداران می توانیم کمپینی را مانند کیک استارتر ایجاد کنیم و شما را از حمایت های مالی بهره مند کنیم. ما تمایل داریم که این اتفاق در آینده بیفتد و همچنین می خواهیم در همین جا بخاطر تمام بازی های عالی که تابحال ساخته اید از شما تشکر کنیم.

ش
خداکنه ساخته بشه.... من که منتظرش بودم :cry:
از اون مهمتر مقاله ی من هست که به دلیل توقف ساخت بازی ناقص مانده :D
هر چند طرفدار سبک ترسناک نیستم اما حیفه بازی با این پتانسیل ساخته نشه من که 100% امضا می کنم
این بازی پتانسیل تبدیل شدن به یک شاهکار رو داشت.
همکاری دو کارگردان خوب از دو صنعت متفاوت فیلم سازی و بازی سازی، به علاوه نقش آفرینی نورمن ریدوس.
اما خب این امضاها قرار نیست این اشخاص رو برگردونه.
وضعیت کوجیما که موندگار نیست، دل تورو هم با چند تا امضا که توسط هوادارن به ثبت رسیده بر نمیگرده. در هر صورت، کونامی ساخت یه نسخه جدید از از Silent Hill رو شروع میکنه، حداقل این چیزیه که خودشون میگن.
بسیار حیف شد این بازی واقعا عالی بود.
وقنی من دموی بازی رو دیدم واقعا وحشت کردم گرافیک بازی خیره کننده بود حیف چنین بازی ای با چنین گرافیک گیم پلی و صداگذاری هست که دیگه زیر دست این اساتید ساخته نشه و فقط خود کونامی شروع به ساخت این سری کنه و بخواد کارگردانی این عنوان رو به دست کس دیگه بسپاره.
معما هایی که ددر بازی بود عالی کار شده بود به خصوص اون قسمتی که به نوشته hello نگاه می کردی و بعد اون طرف دیوار یک جمله کامل میشد.این قسمت دیوانه کننده بود.
با اینکه زیاد طرفدار بازی های ترسناک نیستم ... اما در این امر شرکت خواهم کرد .
 این عنوان خیلی منو به خودش جذب کرده بود .
از افرادی چون هیدئو کوجیما که بر روی این بازی کار میکردند معلوم بود که با یک شاهکار رو به روییم .
امیدوارم دوباره ساختش ادامه پیدا بکنه .
امضای منم به جمع بقیه ی امضاء ها پیوست 
امیدوارم ساخت این بازی رو ادامه بدند :100:
کلا ترسناک دوست ندارم
ولی امضا کردم
امیدوارم برا اون هایی که دوست دارند ساخته بشه
منم رای دادم