Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: پیروزی، شکست، قهرمانی ا نقد و بررسی بازی WWE 2K 15
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
(05-15-2015, 09:06 AM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]
(05-14-2015, 10:23 PM)mr of 619 نوشته است: [ -> ]
(05-14-2015, 10:19 PM)Amir Hiden نوشته است: [ -> ]مممنون نقد جالبی بود .
این بازی واقعا قشنگه بنطرم کشتی کج جزو سرگرم کننده ترین بازی هاس ما تو خونه 4  نفره میزنیم چه حالی میده . این نسخه اخر که از همه بهتر بود . حریف میطلبم با ریمسترو و دنیل برایان کسی بتونه منو ببره  :D
اینم ای دی من تو لایو اگه تصمیم به مرگ گرفتید اد کنید Jang joie iran zamin

حیف که پلی 4 دارم وگرنه کلت رو میخوابوندم. :D

اینجا ماشالله همه منبع ادعا هستن ولی در کل ... هستن ( شوخی :D )

فردا وقتی این علیرضا خان رو شکست دادم، میاد اینجا در حضور همه از سمت سرپرست خبرنگاران استغفا میده. ( حالا ببینید کی گفتم) :D :D :D

اقا جان من با ps2 تا الان کشی کج باز بودم .......... شما نمی تونی منو ببری وایسا اگه برا ps4 خریدمش میام مسابقه ان شالله  :D

برات ارزوی موفقیت میکنم  امید وارم شکستش بدی  :heart:

خب من هم از کشتی کج PS2 شروع به بازی کردم دیگه. :cool:

smackdown 2002 رو داشتم . بعد 6 سال بازی نکردم و رفتم از 2008 دوباره شروع کردم. از 2008 تا به الان به صورت حرفه ای WWE رو بازی کردم عزیز برادر. ;) :D

ممنون از انرژی مثبتتون. فکر کنم داش علیرضا ( همونطور که از نام کاربریش پیداس ( Yesman4ever) ) امروز دنیل برایان رو برداره. من کشتی گیرمرو لو نمیدم ولی آدم بسی بسیار قوی هست. :131: Confused0 (76):
روند صعودی خوبی تو مقالاتت داری و فکر کنم به زودی تگ نویسنده حرفه ای رو بگیری ولی بازم یه مشکلات ریزی تو مقاله ات هست که باید بر طرف باشه

-تو جمله ی زیر به جای ویرگول های فارسی از ویرگول انگلیسی استفاده کردی که غلطه
نقل‌قول: FIFA , Pes , NBA ,MLB و...

- باز هم غلط های املایی ناشیانه داری.  عناوین رو نوشتی عنواین:exclamation: :exclamation:

-تو جمله ی پایین بخش بعد از حرف عطف واو، دارای تناقض هست. اول اومدی گفت ژانر فایتینگ رو می توان به دو بخش تقسیم کرد که اولی شبیه ساز هست بعد اومدی گفتی بازی هایی با المان های تخیلی که نمیخوره به مفهوم جمله ات. باید می نوشتی  بخش تخیلی. دیگه نیاز نیست بنویسی بازی هایی با المان های تخیلی
نقل‌قول: ژانر Fighting در صنعت بازی های رایانه ای  را می توان به دو بخش شبیه ساز و بازی ها با المان های تخیلی تقسیم کرد.

- فعل است رو تو جمله ی زیر جا انداختی
نقل‌قول: لند کردن یک فرد سنگین وزن توسط یک فرد سبک وزن (است) که همه با آن آشنایی دارید.

- تو جمله ی زیر آخر سر از فعل حذف شدن استفاده کردی ولی وسط جمله برای یکی از قابلیت ها دوباره کلمه حذف رو به کار بردی که اشتباهه
نقل‌قول: ساخت کمربند دلخواه، ساخت سالن های مختلف، حذف شدن مسابقه Ladder Match، بخش Speciale referee و... از بخش هایی بودند که در WWE 2k 15 حذف شده اند.

- تو جمله ی زیر اول از فعل گذشته استفاده کردی بعد از فعل زمان حال که نباید اینطوری باشه. یا هر دو فعل رو گذشته بنویسی یا هر دو رو حال
نقل‌قول: همچنین به لطف انیمیشن‌ های جدیدی که برای پین کردن و برخی حرکات دیگر طراحی شده است، بازی را جالب تر و واقعی تر از قبل می کند.

باقی بخش های مقاله ات مشکلی نداری و یکی از نکات قوتت اینه که تونستی با اینکه موضوعات مختلفی رو تو مقاله ات ذکر کردی ولی ارتباط اون ها رو با هم حفظ کنی و نوشته ات جوری نباشه که از هم جدا به نظر برسه. در ضمن از این اشکالات ریزی هم که گرفتم ناراحت نشو. اگه به یاد داشته باشی من اون اوایل اینجور اشتباهات از کسی نمی گرفتم چون اون موقع تازه کار بودین ولی الان که سطحتون خیلی رفته بالاتر باید این مشکلات ریز رو هم بر طرف کنین. امیدوارم که به مدارج بالاتر برسی
نقد خوبي بود 
اول اينكه توي بخش نمره نوشتي Campaign رو Camping
تو بخش پاياني خط اول نوشتي
 اين بازي هم رو راضي مي كنه
و ويرگول هم به كلمه ي قبلي بچسبون
در مورد مسابقه هم مي تونم اينو بهت بگم
[تصویر:  41Dirun0nGL.jpg]
صفحه‌ها: 1 2