Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: در اولین بررسی The Witcher 3 سوالاتی درباره ی فریم ریت نسخه PS4 به وجود آمده است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اولین بررسی ها از The Witcher 3 منتشر شده است و به نظر می رسد که نسخه ی PS4 این عنوان دچار مشکلاتی می باشد. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

IGN گزارش داده است که نسخه ی PS4 بازی The Witcher 3: Wild Hunt که قرار است در تاریخ نوزدهم ماه مه عرضه شود از مشکلات اجرایی قابل توجهی در رابطه با گشت و گذار در جهان آزاد وسیع بازی رنج می برد.

[تصویر:  2863658-witcher-underground-fight-monster67.jpg]
تصویری از نسخه ی PS4 بازی

در بررسی سایت IGN از این عنوانِ به شدت مورد انتظار سبک فانتزی-نقش آفرینی گفته شده که حتی در نرخ سی فریم بر ثانیه، بازی بعضا دچار افت نرخ فریم در اجرا می شده است.

منتقد گفته است:
نقل‌قول:
“هرچند یک نکته در این میان وجود دارد و آن علمکرد فنی نسخه ی PS4 بازی می باشد که من برای بررسی این نسخه را بازی کردم. گاهی اوقات دریافت سی فریم بر ثانیه کمی دشوار به نظر می رسید، جا به جایی بین دو نقشه اصلی The Witcher 3 کمی طولانی است و گاهی اوقات گلیچ های جزئی در بازی دیده می شود. هیچ کدام از این موارد به هیچ عنوان تاثیر به سزایی در گیم پلی ایجاد نکرد، اما فکر کنم این مشکلات لذت تجربه این عنوان را کمی خدشه دار کند.”
برای اطلاع دقیق از عملکرد و اجرای بازی The Witcher 3 باید منتظر بررسی های دیگری از نسخه ی PS4 این عنوان باشیم.
از بازی The Witcher 3 در حال حاضر بیش از یک میلیون نسخه پیش فروش شده است.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

**

منبع
در این شکی نیست که در عنوانی به این بزرگی یک همچین مشکلاتی وجود داشته باشه .
فقط من نمیدونم اون روز کی هستش که یک بازی منتشر شه بدون هیچ باگ و افت فریم و یا مشکلات فنی دیگه .
همونطور هم که در متن اشاره شد خوشبختانه تاثیر چندانی بر گیم پلی نمیزاره .
ممنون بابت خبر .
من خودم PS4 دارم در مورد مطلبی که میخوام بنویسم نگین که فن مایکرو هستم ولی اگر این مشکل روی Xone بود انقدر ترول می کردن خودشون خسته شن :-/
ممنون بابت خبر. همون طور که دوستمون آرین گفت، در این که این بازی یک سری مشکلات این چنینی داره شکی نیست.
راستی یه عده از طرفداران به خاطر همین مشکلاتی که توی نقد های بازی ذکر شده بود رفتن و از خود سازنده ها سوالاتی پرسیدن و سازنده ها هم جواب دادن که مشکلات افت فریم حل شده و چنین مشکلاتی رو در هنگام لانچ نخواهیم دید.

منبع