Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بیش از یک میلیون نسخه ی چینی Diablo III به فروش رسیده است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
طبق اعلام ناشران بازی تا کنون بیش از یک میلیون نسخه ی چینی Diablo III به فروش رسیده است. با ما در ادامه ی خبر همراه باشید.

ناشران این عنوان، NetEase and Blizzard Entertainment اعلام کرده اند که از زمان ورود بازی به مرحله ی بتای عمومی (open beta)، بیش از یک میلیون نسخه ی چینی Diablo III: Reaper of Souls  به فروش رسیده است.
با توجه به این که بازی اصلی رایگان است و تنها امکانات پریمیوم شامل Act V، Adventure mode و کلاس Crusader می باشد، این میزان فروش نسبتا فوق العاده است. گروه سازنده برنامه دارد  Season 4 بازی را به صورت همزمان در سرتاسر جهان عرضه کند.

[تصویر:  Diablo-III-China-One-million-copies-sold...cement.png]

نظر شما در این باره چیست؟

**

تا وقتی که برای pc نزنن  فــکر نـکنم کسی دنبال ایــن بــازی بـــره

خودم به شخصه منتظر نسخه PC هستم ؛ اما چشمم آب نمیخوره
(05-13-2015, 02:20 PM)offboy نوشته است: [ -> ]تا وقتی که برای pc نزنن  فــکر نـکنم کسی دنبال ایــن بــازی بـــره

خودم به شخصه منتظر نسخه PC هستم ؛ اما چشمم آب نمیخوره

منتظر نسخه PC هستی؟
نسخه PC بازی Diablo 3 سال 2012 (دقیقا سه سال پیش) منتشر شد و تا به امروز هم نزدیک 15 میلیون نسخه فروش داشته.
اگه منظورت هم Diablo 3: Reaper of Souls هست که باید بگم اون هم پارسال برای برای PC منتشر شد. (نسخه PC این بازی 5 ماه زود تر از دیگر نسخه ها منتشر شد)