Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: PS4 در برزیل هک شد: سونی پر و بال شکسته در برزیل از دست هکر ها ناله می کند!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
در رابطه با هک شدن کنسول های نسل هشتم، دو نوع صدای بسیار متفاوت به گوش می رسد. اولین صدا که پر صدا تر است، صدای خنده و شور و شوق بازیبازان جهان است و دومین صدا، صدای ناله کمپانی سازنده کنسول هک شده است. حال صدای این ناله، در حال حاضر از Sony در کشور برزیل به گوش می رسد. اما هر لحظه ممکن است، هک مورد نظر که در برزیل مورد استفاده قرار گرفته است، در کل جهان منتشر شود و این صدای ناله Sony به طور جهانی به گوش برسد. برای دریافت جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.بنا به گزارشات منتشر شده، بازیبازانی مقیم برزیل راهی برای هک کردن کنسول PS4 پیدا کرده اند که به آن ها اجازه می دهد، نرم افزار ها را بر روی آخرین کنسول های ساخته شده توسط Sony کلون سازی نمایند.

این روش بدان معنا می باشد که هکر ها قادر خواهند بود بازی ها را از یک کنسول PS4 فعال شده، دریافت کنند و آن ها را بر روی یک کنسول دیگر بالا آورده و اجرا کنند. گزارش های منتشر شده این ادعا را دارند که توانسته اند یک Raspberry Pi را بر روی NAND کنسول PS4 میزبان کلون سازی کنند، و بهره برداری متفاوتی از اکانت های شناخته شده و به اشتراک گذاشته شده بنمایند.
نتایج کل این فرایند ها در یک PS4، وجود دو حساب اولیه فعال با قابلیت اجرا نمودن بازی  های کپی شده نرم افزاری ( در اصل بازی های سرقت شده ) می باشد.
به عنوان یک نتیجه واحد، در حال حاضر طی بی پروایی های مغازه داران و فروشندگان برزیلی، آنان برای تماشای این بازی های کپی شده، مشتری جذب می کنند، با وجود شرط های فوق العاده ای چون نصب ده بازی کپی تنها با ۳۰۰$ الی ۴۰۰$ (!) که تقریبا به مراتب ۱۰۰$ الی ۱۵۰$ USD، ارزان تر از ۶۰۰$ می باشد. ( کم ترین بهایی که شما باید به طور معمول برای خرید نسخه اورجینال آن ها بپردازید! )
با تمام این تفاسیر، سونی در حال دست و پنجه نرم کردن با طوفانی از مشکلات اساسی بابت این فعالیت هکر ها می باشد و از زمان منتشر شدن این اخبار در سراسر جهان، نامه های فراوانی به سوی هکرها جهت آتش بس (!) و دست از کار کشیدن آنان، ارسال نموده است.
نظر شما در این باره چیست؟ شما از این موضوع خوش حال هستید یا ناراحت؟
نظرتان را با ما در میان بگذارید.

کم کم باید آماده هک جهانی این کنسول بود!
بد شانسی آورد سونی .
هم ناراحت شدم و هم خوشحال ... 
ناراحت به خاطر اینکه به نظر من خیلی زود داره این هک انجام میشه . من حداقل انتظار 2 سال دیگه رو هم داشتم .
و خوشحال شدم چون میتونم هر بازی بخوام بازی کنم .
ممنون بابت خبر .
میشه آنلاین زد بعد از هک ؟؟
(05-13-2015, 09:27 PM)ThePs4 نوشته است: [ -> ]میشه آنلاین زد بعد از هک ؟؟

اگه بشه که عالی میشه .
باید منتظر اخبار بیشتری باشیم .
دیگه زمانش هم رسیده بود. الان یک سال و خورده ای از عرضه این کنسول به بازار گذشته. همون طور که مدیر ارشد گفت، اگه هکر های برزیلیی تونستن این کنسول رو هک کنن، پس دیگه هک جهانی هم نزدیکه.
البته اگه اشتباه نکنم PS3 حدودا سه سال پس از اومدنش به بازار هک شد و در مقایسه با اون PS4 خیلی زود تر هک شده.
(05-13-2015, 09:44 PM)Blue Sun نوشته است: [ -> ]دیگه زمانش هم رسیده بود. الان یک سال و خورده ای از عرضه این کنسول به بازار گذشته. همون طور که مدیر ارشد گفت، اگه هکر های برزیلیی تونستن این کنسول رو هک کنن، پس دیگه جهانی هم نزدیکه.
البته اگه اشتباه نکنم PS3 حدودا سه سال پس از اومدنش به بازار هک شد و در مقایسه با اون PS4 خیلی زود تر هک شده.

قبلا گفته بودن که PS4 شباهت های زیادی با PS3 داره
پس از تجربه هاشون استفاده کردند
بعضی ها ادمو می سوزونند

میگه خیلی بد شد من اورجبنال بازم اخه چی بگم بهش

بابا تو از یه پدر پولدار آویزونی میره برات اوریجنال میگیره

الان من که پول ندارم یعنی نه 5 میلیون دارم سیستم ازتقا بدم نه بازی کنسول بخرم

پس خبر خوبیه یعنی بهترین خبر صنعت گیم

از امروزم خدا رو شکر هیچ پسری تو حسرت اجرا نشدن یه بازی نمیمونه اگه خبر راست باشه

انشالله که راسته

طرف میگه خیلی بد شد به شرکت ناتی داگ ضرر کرد

اخه بابا به تو چه ضرر کرده ناتی داگ ضرر کرده کل گیمر های ایران که مثل تو بچه پولدار نیست نفعشونه
دوست عزیز خدا رو شکر شما مشکلی با بازی کردن بقیه ندارین
آخه بعضیا میگفتن اگه هک شه همه میرن میخرن ( یعنی ما میخوایم خاص باشیم )
با حرف شما کاملا موافقم اما دلم برای سونی میسوزه واقعا
چون سر PS3 میلیارد ها دلار ضرر کرد
اما واقعا اگه میخوان ضرر هم نبینن یه هک مخصوص باید تو ایران فقط بدن
(05-13-2015, 10:18 PM)ThePs4 نوشته است: [ -> ]دوست عزیز خدا رو شکر شما مشکلی با بازی کردن بقیه ندارین
آخه بعضیا میگفتن اگه هک شه همه میرن میخرن ( یعنی ما میخوایم خاص باشیم )
با حرف شما کاملا موافقم اما دلم برای سونی میسوزه واقعا
چون سر PS3 میلیارد ها دلار ضرر کرد
اما واقعا اگه میخوان ضرر هم نبینن یه هک مخصوص باید تو ایران فقط بدن

اون بعضیا که بچه پولدار هم هستن و میخاند خاص باشند نامرد و حسودند

این بی رحمیه من اگه ببینم یکی نمیتونه گیمشو بازی کنه گریم میگیره

این ادما باید از حسودی بترکند
صفحه‌ها: 1 2