Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: حل100درصدی لگ وافت فریم بازیGTAVهنگام رانندگی و...
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
جناب آقای علیرضا
لطف کنید و در راهنمایی نصب این پچ، تجدید نظر کنید؛ چراکه بسیار گنگ و غیر قابل فهم هست و از اونجایی که اعمال این پچ باید به شدت دقیق باشه، ممکن هست دوستان در اعمال اون دچار اشتباه شده و بازی آنها بدتر از قبل بشود... 
با تشکر
 سلام . من کرکم ریلودده این روش برای ریلوددم کار می کنه؟
اصلا ته اویل ویتن همش لگه ممنون میشم بسازی یه چی براش
اقا برای من کار نکرد چیکار کنم ؟ 5 دقیق اول بازی لگ نمیندازه بعد شروع میکنه به لگ انداختن . 
منم همین مشکل رو داشتم ولی درست شد (یادم نمیاد چی کار کردم) ولی تو یوتیوب سرچ کنید میاد من با این سیستم راننده گیم لگ نداره:
Ram: 8 GB
GPU:AMD Radeon HD 7520G 512 MB
DX:11
CPU: AMD A6 Vision 4400 2.70 Ghz 2 CPUs

خنده داره نه :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
(06-07-2015, 08:46 PM)Hardline نوشته است: [ -> ]منم همین مشکل رو داشتم ولی درست شد (یادم نمیاد چی کار کردم) ولی تو یوتیوب سرچ کنید میاد من با این سیستم راننده گیم لگ نداره:
Ram: 8 GB
GPU:AMD Radeon HD 7520G 512 MB
DX:11
CPU: AMD A6 Vision 4400 2.70 Ghz 2 CPUs

خنده داره نه :D :D :D :D :D :D :D :D :D 

توی youtube چی سرچ کردی ؟؟ فک کن بگو 
با سلام،اگه میضه the evil within را هم دستکاری کن
این روش رو کامل انجام دادم اما باز هم بعد یه ربع رانندگی بازی افت فریم و لگ پیدا میکنه
اورکلاک کنید
(11-05-2016, 12:55 PM)علیرضا! نوشته است: [ -> ]اورکلاک کنید

ربطی نداره بازی بعد یه ربع لگ پیدا میکنه مشکل صد در صد از هارد باید باشه که چون بازی اپن ورد هست تو لود مشکل پیدا میکنه تو هارد اکسترنال مشکل خیلیها حل شده اما من تو هارد اکسترنالم باز مشکل دارم کلا راه حل صد دردصدی برای این لگ رانندگی وجود نداره هنوز
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6